שאלה | Wifi 5Ghz מתנתק, עזרה והצעת פתרונות חלופיות. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה | Wifi 5Ghz מתנתק, עזרה והצעת פתרונות חלופיות.

Moshikot3
 Share

Recommended Posts

שלום רב,

לא מזמן הצטרפתי לאינטרנט סיבים של - ברוך השם זורם לי 1000 מגה בקירות של הבית על גבי כבלי LAN.

הראוטר נמצא במרחק של כ-50 מטר כבל (בית קומות) בצד השני של הבית, משמע - 0% קליטת WIFI.

אצלי בחדר יש נקודה שאותה אני מחבר לראוטר במקרה שלי - TD-W9980 אשר מפזר גם WIFI בחדר ובאיזור כולו.

מהראוטר (TD-W9980) - יש כבל לתוך Switch שמשם מחלק על גבי כבלי LAN למכשירים שונים שיש לי פה.

הכל טוב ויפה האינטרנט מגיב פצצה.

הבעיה שלי היא כזו, האינטרנט 5Ghz מקרטע ומתנתק לעיתים (אני משער שבגלל השכן הרשע עם הוויפי שלו).

מצורף תצלום:

התייעצות לגבי WIFI בחדר

השאלה הנשאלת היא כזו:

האם הדרך שאני עובד בה היא תקינה? כל המעבר ועם הראוטר וכו'?
אני מעוניין בסופו של דבר ב WIFI (5GHZ ) ואפילו אם מתאפשר WIFI 5 תקן 6 (לא סגור על השם, אבל המהיר יותר)
אילו פתרונות אפשר להציע? אילו מכשירים לקנות ובמה להחליף?

להלן איור שממחיש את התשתית הקיימת:

התייעצות לגבי WIFI בחדר

תודה מראש על זמן הקריאה והמחשבה.wiggle.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח לגשת לתמונות שצירפת, לא יודע אם הבעיה אצלי.

בכל מקרה על פניו נראה שהחיבור תקין. מלבד זה שאם ניתן את הכבל (50 מ') אמור להתחבר לסוויץ' ומשם לנתב ולא להפך (אם ניתן כמובן וזו סתם סמנטיקה)

בכל מקרה סביר שמדובר פשוט בציוד ישן שלא מנהל את הרשת (ובפרט את התדרים\ערוצים) בצורה אופטימלית.

ללא השרטוט הברור לא ככ מצליח להבין למה הכוונה ב 50 מ' מאיפה לאיפה ואיזה ציוד יש בתווך.

על פניו נשמע שאתה צריך פשוט להחליף ציוד בהמלצה על מערכת Mesh בהתאם להתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...