עזרה בהרכבת מפרט למחשב גרפיקה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מפרט למחשב גרפיקה

FARKASH7

Recommended Posts

הקדמה: אבא שלי כול הזמן שואל אותי למה אני לא עושה משהו מועיל עם המחשב במקום לשחק כול היום "במשחקים מטופשים" כמו שהוא מגדיר אותם.

תמיד התעננינתי בתוכנות כמו MAYA ו3DSTUDIO MAX ותמיד רציתי ללמוד לעבוד איתם אבל אני ממש לא מבין בנושא וכמו כן לא יודע איזו מערכת צריך בשביל זה.

אני רוצה לדעת אם אפשר לעשות משהו עם המערכת שיש לי לפי מה שאני יודע צריך כמות גדולה של זיכרון מעבד חזק(בגרפיקה עדיף אם אני לא טועה) וכרטיס שמתאים לזה.

כרגע המערכת שיש לי היא: P41600 512CASH 256MBDDR REDEON9800PRO אני יודע שעם מעבד וכמות כזאת של אי אפשר לעשות כלום אבל אבאר מוכן להשקיע בי קצת ולשפר את המערכת חשבתי על לוח חדש 1GB של ולנסות לסחות מהמעבד בOC כמה שאפשר(בעל ליבת נורפווד) אבל רק לפני חודש קניתי את כרטיס המסך וממש ממש חבל לי לוותר עליו רציתי לדעת אם הוא יוכל לשמש גם לצרכים של גרפיקה.

אם יש משהו שלא נכון או לא הזכרתי בבקשה לעזור, המסך שיש לי כרגע הוא מסך ישן HITACHI 17MVXPRO2 מודל 96 רציתי לדעת עד כמה המסך חשוב בעסק הזה והאם זה הכרחי להחילף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע המערכת שיש לי היא: P41600 512CASH 256MBDDR REDEON9800PRO אני יודע שעם מעבד וכמות כזאת של אי אפשר  לעשות כלום

עזוב אותך משטויות

אתה סך הכל הולך להכנס לנושא הגרפיקה...

מספיק שתוסיף והמחשב שלך יריץ כל תוכנת גרפיקה ברמה של מתחילים

חסוך את הכסף לדברים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אפילו לא יודע כלום ואתה כבר חושב על להשקיע?

קודם תראה אם אתה בכלל מסוגל לעשות משהו..

לדעתי המחשב שלך יריץ הכל בלי בעיה גם בלי שידרוג, לפחות להתחלה.

המעבד מספיק חזק, גם הכרטיס הגרפי.. הזיכרון קצת לוקה בחסר, ויעזור הרבה לדעתי לשדרג כאן.

אבל אם אתה עוד לא ניסית בכלל, זה מיותר.. הרי התוכנות יעבדו עם מה שיש לך עכשיו, אז תנסה ותראה איך רץ..

למה סתם ל"הכנס לסרט" לפני שבכלל ניסית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לטריגר-פוינט למחשבים המורכבים שלהם ע"פ סקטרוים הם בנו שם חבילות מסודרות לגרפיקאים,מוזיקאים ועוד.. אני אישית עובד בהד-ארצי והם מרכיבים להם את מחשבי המוזיקה שלהם...

תבדוק אצלהם יש להם צוות רציני!

www.trigger-point.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?! הוא לא ביקש מחשב חדש, תפסיק לפרסם את החנות הזאת בפורום, ומיד.

יש לך לינק למוצר מסויים? סבבה.. אבל שים לב שאף אחד פה לא סתם ממליץ על חנויות בלי קשר.

כן אני רואה איזה מקצועיים הם.. מציעים מחשב לגרפיקה עם 512 מ"ב וכרטיס מסך שעולה 7000 ש"ח.. מה אני אגיד לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שהחברה האלה יודעים בדיוק מה הם עושים,אני עובד איתם כבר כמה שנים בהד-ארצי למזוקיה הם יודעים בדיוק מה הצרכים אין ספק שפה אתם נוטים להשתולל לפעמים בלי לחשוב על צרכיים באמת...

אז תעשה לי טובה באמת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...