קניתי מינידיסק....לא חשבתי שזה יהייה מסובך - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מינידיסק....לא חשבתי שזה יהייה מסובך

Sman

Recommended Posts

קיבלתי אתמול את המינידיסק (הראשון) שלי MZ-NF81, הוא הגיע עם כמה תוכנות למחשב, הוא יכול להעביר קבצי WMA למינידיסק עם תוכנה שנקראת SonicStage,

ובאמצעות כבל אפשר להעביר באיזה שהיא דרך מסובכת את השירים למינידיסק.

קצת מסובכת התוכנה הזו, וגם המונחים שסוני משתמשים בהם סתם מקשים על ההתמצאות.

בכל מקרה, מכיוון שהעסק חדש לי, מי יכול לומר לי כמה דברים:

1. האם איכות הסאונד שונה מאוד בין LP2 ל LP4 ?

2.כמה מקום במגה אני יכול לדחוף על דיסק אחד?

3.כמה עולה מדייה למינידיסק ומאיפה קונים, או מקום מומלץ לקנות?

4.האם יש הבדלים במדיות?

5.אם מישהו גם משתמש בתוכנה שציינתי ואם כן האם אפשר לקבל הסבר מקוצר על מה בדיוק צריך לעשות? הצלחתי להעביר שירים אבל אני עברו איזה 2.5-3 דיסקים רגילים סה"כ, אפשר להכניס קצת יותר לא?

תודה על העזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

זה נורא פשוט:

1. LP2 = 132KBPS, LP4=66 KBPS

אתה יכול להבין לבד שLP4 זה די מעאפן, אבל תנסה בעצמך ותגיע להחלטה. אצלי הכל מוקלט בLP2.

2. יש דיסקים של 74 או 80. בSP זה מה שתקבל, בLP2 פי שתיים ובLP4 פי ארבע - פשוטו כמשמעו.

3. בארץ כל מקום לוקח כמה שבא לו. אין גם מבחר גדול. ברוב המקומות תמצא SONY, לפעמים TDK. עכשיו גם מוכרים SAMSUNG בכל מיני מקומות ממש בזול. אף פעם לא השתמשתי במדיות שלהם.. קניתי לאחרונה עשיריה של סוני 80 דקות ב120 שקל, אבל זה יקר. אתה יכול למצוא בטיפה פחות. אם אתה יכול להביא מחו"ל עם מישהו שנוסע זה הכי טוב.

4. סה"כ כל המדיות אותו דבר, הדבר היחידי שמשפיע זה איכות החומרים. רק תוודא שאף פעם לא תקנה דיסק עם סוגר מפלסטיק (למרות שאני לא חושב שמיצרים כאלה כבר שנים)

5. אם אתה מקליט ישירות מCD תשתמש בSIMPLE BURNER, הוא ישיר וקליל. אם אתה מוריד קבצי וכו', זה פשוט מאוד - אמרת שהצלחת.

לא סופרים לפי כמה אלבומים נכנסים בכל מינידיסק, אלא כמה דקות אתה מכניס. אם יש לך שני אלבומים באורך 74 דקות, הם יכנסו שניהם במינידיסק באיכות LP2. אם יש לך שלושה אלבומים של 50 דקות, יכנסו שלושתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...