עזרה בתכנון רשת אלחוטית ביתית חדשה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בתכנון רשת אלחוטית ביתית חדשה

matan2001
 Share

Recommended Posts

שלום, בורכתי לאחרונה בבשורה כי בשכונה שלי יש סוף סוף חיבור לסיבים, והחלטתי בהזדמנות זו לשפר את הרשת הביתית הכללית שלי.

אני גר בבית פרטי עם 2 קומות ומרתף, ותכננתי להוסיף ליד כל מחשב נקודת Ethernet, לבטל את הרשת האלחוטית המשודרת מהראוטר ולהחליף אותה ב-2 אקסס פוינטים (מקווה שרק 2 יספיקו) שיחוברו ישירות לסוויץ' על מנת לוודא קליטה אחידה ברחבי הבית.

כיוונתי בהתחלה לקנות סוויץ' לא מנוהל של 16 שקעים ללא אופציה של PoE אבל נתקלתי ביותר ויותר פתרונות הכוללים AP המבוססים על PoE - האם יש סוויץ' עם 16 פורטים ו-PoE+ במחיר סביר בארץ/בחו"ל או שאפשר להסתפק ב-Injector לכל מכשיר PoE?

כמו כן, האם יש לכם המלצה ספציפית לאקסס פוינט מסויים? רציתי לרכוש מכשיר התומך ב- 6 ומאפשר נדידה חלקה בין כל אקסס פוינט אבל אני מבין שברוב ה-APים יש צורך לנהל את המערכת עם Controller חיצוני או להתחייב לשירות ניהול על הענן...
אני לא בקיא מספיק עדיין בנושאי אז לא רציתי לרכוש עוד מוצרים שרק יסבכו את המצב מאשר ישפרו אותו, ומכשיר המאפשר לנהל את הכל דרכו יהיה נוח יותר.

הכוונות נוספות וכל סוג של מידע יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהמוצרים\התכנית שלך הולכת להיות קצת אוברקיל לבית פרטי.

למה לך סוויצ' עם 16 פורטים?

למה לכוון למוצרי POE (מלבד הנוחות כמובן העלות גבוהה)?

יש לך יכולת להשחיל כבלים? לכל חדר?

- המלצה שלי היא להשחיל כבלים לכמה נקודות "אסטרטגיות" בבית (ללא שרטוט ברור לא נוכל לעזור במקרה הזה), לכוון על מערכת Mesh עם 2-3 נקודות קצה, לפי התיאור שלך כנראה תצטרך 1 לכל קומה ו-1 למרתף אבל שוב, דרוש שרטוט ברור.

ככה תקבל גם Roaming חלק בין הנקודות וגם 0 איבוד מידע כאשר כולן מחוברות בכבל .

ל-Tplink יש אחלה סדרות כניסה ל WIFI6 כמו: (X20\X60)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...