תאימות והגדרות ראוטר VR600 TPLINK למתאם רשת לחשמל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות והגדרות ראוטר VR600 TPLINK למתאם רשת לחשמל

Escargot
 Share

Recommended Posts

שלום,

שידרגתי את התשתית שלי מ100 ל200 מגה, ולכן גם שידרגתי את המודם-ראוטר שלי מ TP-LINK TD-W9970 ל TP-LINK VR600 V3. באותם תנאים, אני חווה מהירות קצה פחותה עם המודם-ראוטר החדש, אפילו שהמהירות ביציאה מהראוטר גבוה יותר עם הVR600.

הראוטר מחובר קווית למתאמי על-גבי חשמל TP-LINK TL-PA7020 V2 ומשם קווית למחשב. עשיתי בדיקה של מהירות לפני המתאם ואחרי המתאם, כאשר חיברתי את המתאמי חשמל קרוב אחד לשני והשתמשתי באותם כבלי - זאת אומרת שבודדתי את השינוי בין הבדיקות למודם-ראוטר בלבד.

אלו התוצאות שקיבלתי:

ראוטר TD-W9970

מהירות לפני המתאם (ביציאה מהראוטר): 94.5Mbps

מהירות אחרי המתאם: 94.5Mbps

רואטר VR600

מהירות לפני המתאם (ביציאה מהראוטר): 162.4Mbps

מהירות אחרי המתאם: 18.6Mbps

הבדיקות נעשו עם Speed Test, שידרגתי את הקשוחה של VR600 לעדכנית ביותר ואיפסתי את המתאמי ליתר ביטחון. 

דיברתי עם היבואן והוא אמר לעביר להם את הרואטר לבדיקה שתקח 14 ימי עבודה - מנסה להימנע מכך כמה שיותר.

האם יש הגדרות בראוטר שיכולות לפגוע בביצעים של המתאמי רשת?

אשמח לקבל רעיונות\הכוונות

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין לי תשובה, אך אני בעצמי לפני שדרוג בדיוק כזה (רוצה להחליף W9970 בVR600 שכבר קניתי). אצלי הסיבה אחרת - מרגיש לי לפעמים שהW9970 המזדקן לא עומד בעומס לקוחות בWIFI וחלק מהם מאבדים את הרשת לפרקים.

אין אצלי מתאמי -על-חשמל אז לא אוכל לבדוק לך לצערי. אבל שומר את הדיון במועדפים בשביל תובנות כלליות על המוצרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...