עזרה בבחירת מארז - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת מארז

Bluemen
 Share

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני קונה בקרוב את ה12600KF ולוח אם מסדרת יש לכם המלצות לספק כוח ומארז?

אני לא מחפש מארז ענק, משהו שיהיה סבבה מתחת לשולחן אין חשיבות ליופי.. לא אוהב אורות ולא מעוניין שהחדר שלי יהפוך למועדון...

ראיתי שהרבה באים עם חלון אחד שקוף, זה יכול להיות נחמד אבל מה שחשוב לי זה הביצועים שתהיה זרימה נכונה של אוויר, אולי חומרים יותר איכותיים לנידוף החום וכאלה..

על איזה ספקים אתם ממליצים? מחבר אליו גם כרטיס מסך מהמחשב הנוכחי שלא כל כך יהיה בשימוש GTX1660Super

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NX410 של אנטק או NX800 שניהם מציעים הרבה מאד איוררור עבור מעט כסף יחסית.

מבחינת זה תלוי באיפה אתה קונה אבל האנטק HCG 750 בדרך כלל מומלץ.

ועכשיו הערה לא קשורה, הI5 12600KF ממש ממש ממש לא משתלם כרגע, בעיקר בגלל המחיר של לוחות האם שלו, אני ממליץ לך לחכות קצת ללוחות יותר משתלמים או לבחור מעבד אחר.

בנוסף במידה והשימוש המרכזי הוא משחקים ה1660S הוא כרטיס מאד חלש וגם I5 דור 9 ואפילו נמוך יותר יותר ממספיק עבורו אז אם אתה לא מתכנן לשדרג ממש בקרוב הייתי מחכה עם הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

NX410 של אנטק או NX800 שניהם מציעים הרבה מאד איוררור עבור מעט כסף יחסית.

מבחינת ספק כוח זה תלוי באיפה אתה קונה אבל האנטק HCG 750 בדרך כלל מומלץ.

ועכשיו הערה לא קשורה, הI5 12600KF ממש ממש ממש לא משתלם כרגע, בעיקר בגלל המחיר של לוחות האם שלו, אני ממליץ לך לחכות קצת ללוחות יותר משתלמים או לבחור מעבד אחר.

בנוסף במידה והשימוש המרכזי הוא משחקים ה1660S הוא כרטיס מאד חלש וגם I5 דור 9 ואפילו נמוך יותר יותר ממספיק עבורו אז אם אתה לא מתכנן לשדרג ממש בקרוב הייתי מחכה עם הקנייה.

זה מחשב שמיועד לתכנות והרצה של מכונות וירטואליות

משחקים אני לא מאמין שאני אשחק

אתה אומר שאני צריך ספק 750?

כל המחירים כרגע גבוהים אבל אני לא מאמין שהם ירדו בזמן הקרוב.. יקח כמה שנים לדעתי

יש לוחות אם של ב900 שקל עד 1800 אתה יודע מה בעיקר ההבדלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להתרחק מדור 12 וללכת על 5800X של , המחיר של הלוח פשוט הופך את ה12600KF ללא משתלם בעליל, תבדוק לשימושים שלך מה היחסי כוחות בין ה5800X ל12600KF.

אם זה לא למשחקים ואתה לא מתכנן לשדרג כרטיס מסך אתה יכול לקנות ספק משמעותית זול יותר כמו הneo eco gold גם של אנטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

אני ממליץ לך להתרחק מדור 12 וללכת על 5800X של AMD, המחיר של הלוח פשוט הופך את ה12600KF ללא משתלם בעליל, תבדוק לשימושים שלך מה היחסי כוחות בין ה5800X ל12600KF.

אם זה לא למשחקים ואתה לא מתכנן לשדרג כרטיס מסך אתה יכול לקנות ספק משמעותית זול יותר כמו הneo eco gold גם של אנטק.

וואלה אני לא בנוי להרפתקאות עכשיו

אני כבר יותר מעשור עם ולא מתכוון להחליף..

אין לי בעיה לשלם את זה.. זה לא מה שיגרום לי לא לקנות

השימושים שלי זה ,Visual studio,eclispse,virtualbox ואולי פעם באיזה משחק כמו cod או valorant 

אולי בעתיד באמת אני אקנה כרטיס מסך אז אני אקנה כבר ספק אופציונלי..

הneo eco gold הוא 700W זה לא הבדל כזה משמעותי לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה לקנות כרגע דור 12 זו טעות כי אתה משלם 1000~ שקל על לוח שעוד חודש לוח ב500 ייתן לך אותו דבר ואתה משלם 1000 על שברגע שיהיה לוח שתומך בDDR4 תוכל לקנות בהרבה פחות.
מעבר לזה ללכת על מותג כי אתה רגיל למותג זאת טעות, אבל זה הכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

בכל מקרה לקנות כרגע דור 12 זו טעות כי אתה משלם 1000~ שקל על לוח שעוד חודש לוח ב500 ייתן לך אותו דבר ואתה משלם 1000 על זיכרון שברגע שיהיה לוח שתומך בDDR4 תוכל לקנות בהרבה פחות.
מעבר לזה ללכת על מותג כי אתה רגיל למותג זאת טעות, אבל זה הכסף שלך.

בגלל זה אני שואל (בפורום לוחות אם ומעבדים) מה נותן לי הלוחות האלה?

משפיע על הביצועים? כרטיס קול משופר? הרחבות נוספות? שני כניסות M2? type c? אם יש הרבה דברים שלוח אם ב500 שקל לא יכול לתת

אז וואלה אני מבין למה הוא עולה 1000+ 

למה שאני אתפשר על שזאת טכנולוגיה מלפני 8 שנים?? יצא עכשיו ואין לי בעיה לשלם 1000 שקל יותר אם אני מקבל פה טכנולגיה חדשה!! 

ASUS זה מותג סטנדרטי ברמה של MSI או זה לא מרצדס רק ..

בגלל זה אמרתי יש לי חשיבות לשילוש הקדוש של לוח אם-מעבד- כל השאר לא מעניין מצידי שהמחשב יהיה בתוך מארז מקרטון חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגבבב עוד פחות מחודש בלאק פריידי 

אני לא פוסל הזמנה של וNVRAM וכונן קשיח מחול

יעשה לי יופי של הוזלה במחיר

הAntec שהמלצת אפשר לכבות את הRGB איך זה עובד?

נערך על-ידי Bluemen
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...