המלצה למארז גדול קר ושקט - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז גדול קר ושקט

acker16
 Share

Recommended Posts

שלום,

כרגע יש לי מארז  phantom full tower בן למעלה מעשר שנים שמתחיל להתבלות, מניח שאפשר להחזיק איתו עוד כמה שנים אבל אולי זו הזדמנות להחליף.

מה שאני אוהב במארז הוא שהוא גדול ונוח באופן שאף פעם לא הגביל אותי מבחינת רכיבים וקירורים.

גם אהבתי את זה שהוא חלק ואלגנטי, למרות שהייתי מעדיף שהמארז הבא יהיה אפילו יותר מלבני.  

ממש אשמח להמלצות על מארז מומלץ

הדרישות מהמארז :

גדול (לא חייב להיות ענקי כמו הוכחי)

שקט

קריר

שיראה אלגנטי, כמו רהיט רק עם חלון שקוף שיהיה קצת אור של הRGB 

מחיר 500-600ש"ח

אני מבין שאני יכול לקנות את ה H710i שהוא המחליף של המארז שלי, אבל הוא קצת יקר.

ראיתי שממליצים על ה Fractal Design Meshify 2 אבל הוא לא נפוץ וגם קצת יקר

רמה מתחתם ראיתי את ה Asus GT501, לא ראיתי המלצה גורפת לגביו

מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מתחבר לאנטק NX800 יש להם גם את הDF700 ומחברות שונות יש לך את הcorsair 4000D או 5000D או אם אתה רוצה אז 4000X, לפנטקס יש כמה גרסאות של זרימת אוויר טובות (הדגמים עם הA בסוף) וכמובן שגם לLian li יש כמה אופציות אבל הן כבר מחוץ לתקציב לדעתי.

(לי אישית יש את הNX800 ואני מאד מרוצה ממנו, הוא מגיע עם שני מאוררים של 200 מ"מ מקדימה ועוד 140 מאחורה שהם מעל ומעבר ורק הם היו עולים בערך כמו המארז אם היית מנסה לקנות אותם לבד).

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי להבין את ההבדל בין הcorsair 4000D ו4000X , לשניהם יש תאורה, חוץ מזה שלX יש עוד מאוורר שזה תמיד טוב.

לא מצאתי את ה5000 ברשתות.

הNX800 מאוד יפה בעיני, הDF700 קצת פחות. זה יתרון עבורי שיש בלמעלה 3 יציאות (מקלדת/שלט/אזניות).

אבל לא לכאורה נחשבת לחברה טובה יותר?

לכרטיס מסך הנוכחי שלי יש מים מובנה בגודל של 240 ככה שבכל אחד מהמארזים אפשר לשים אותו למעלה ולהשאיר את המאווררים של המארז מקדימה ומאחורה.

למעבד יש אוויר גבוה של נוקטואה (14 או 15 משהו, לא סגור על גודל מדוייק) לא נראה לי שזו תהיה בעיה.

כרגע הלוח אם שלי ATX והאמת שמאז שאין יותר אולי אין טעם כבר בEATX. 

אין לי מספיק הבנה כדי לבחור בין כל האפשרויות, אשמח להבין את היתרונות של כל דגם.

זה יתרון עבורי מארז שלא סוגר לי אף אופציה עתידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מרוצה מאיך שהNX800 נראה לך עליו, לא תמצא משהו שייתן לך value ברמה הזאת משום חברה אחרת.
ה4000D הוא עם מקדימה וה4000X הוא עם זכוכית עם מרווח בצד.
ה4000X מגיע עם שלושה מאוררי 120 ARGB וה4000D מגיע עם שני מאוררי 120 ממ בלי אורות(הכי פשוטים שיש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...