רואוטר חדש של TP-Link עושה בעיות עם מחשב נייח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רואוטר חדש של TP-Link עושה בעיות עם מחשב נייח

Maxim450
 Share

Recommended Posts

שלום,

קניתי לאחרונה ראוטר של חברת TP-Link, דגם Archer VR600. אני מחובר בתשתית של וספק של 019.
הגדרתי אותו וחיברתי אליו 2 מחשבים באופן קווי- מחשב נייח ומחשב .
המחשב הנייד עובד בלי בעיה עם כבל , שאר המחשבים והמכשירים שעובדים דרך WIFI עובדים נהדר.
הבעיה היא שהמחשב הנייח שלי משום מה עושה בעיות.

כשהמחשב עולה לראשונה בבוקר הוא מראה שהוא התחבר ושאין בעיות אבל אין גישה לאינטרנט כשאני מנסה לגלוש.
הדבר היחידי שעוזר במקרה כזה הוא ניתוק וחיבור מחדש של הכבל רשת במחשב או בראוטר. לפעמים עוזר גם הTroubleshooting של והוא בדרך כלל רושם שהוא סידר משהו לגבי הDNS. במהלך היום כשהמחשב כבר דלוק אין בעיות חיבור או גלישה ורק כשהוא עובר למצב שינה או מתכבה צצות שוב הבעיות.

לפני שקניתי ראוטר המחשב הנייח עבד מצויין, עבר מעברי דירה ועבד טוב עם ראוטרים שונים ורק עכשיו משום מה משהו לא מסתדר.

ניסיתי לשחק עם ההגדרות של הראוטר, להקצות IP ייחודי באופן ידני, לעשות Reset בהגדרות של הווינדוס והראוטר. כל אלה לא עזרו.
אשמח לעזרה, אם זה קרה לעוד מישהו עם הראוטר הזה או מישהו שיודע מה אפשר עוד לנסות. אם צריך פרטים נוספים לגבי המחשב או הראוטר אני אשמח לפרט.

תודה רבה לעוזרים, שבוע טוב!

נערך על-ידי Maxim450
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב המקרים מדובר לפי דעתי בבעיות עם הדריוורים של הכרטיס רשת. שווה לבדוק שהם הכי מעודכנים. בלי קשר ממליץ להגדיר dns במערכת הפעלה ולא לקבל ישירות מהראוטר. אפילו שהראוטר מקבל את אלו שמוגדרים אצלו או מהספק שלך.  ממליץ על אלו של cloudflare.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...