המלצה לנתב אינטרנט ביתי סביבות ה 500-600 ש״ח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לנתב אינטרנט ביתי סביבות ה 500-600 ש״ח

Hatzi6
 Share

Recommended Posts

מאסתי בנתתב פח של , והחלטתי לרכוש ראוטר בייתי חדש ולהגדיר אותו בעצמי - התחלתי לעשות מחקר והלכתי לאיבוד ממש. 

התקציב שלי הוא סביבות ה500 ש״ח (קצת יותר, קצת פחות) - אם התקציב לא ריאלי אז בבקשה אשמח לדעת. רוב השימוש בבית הוא סטרימינג בטלויזיה (נטפליקס ושרת מדיה Plex בייתי), גלישה באינטרנט , וכד׳. אני וזוגתי משתמשים כבדים של ועובדים מרחוק עם . לא

מבחינת הדרישות (מההכי חשוב להכי פחות חשוב):

• טווח קליטה חזק ויכולת להחזיק כמה חיבורים במקביל (אורות ומזגן חכמים - נכון לכרגע, כנראה שיתוספו עוד). 
  • עדיין אין לי אבל בקרוב יהיה - אז ראוטר שיתמוך במהירות של (1-2G ?) 
  • אבטחה טובה ועדכוני חומרה ארוכת טווח (ככל האפשר)
  • אם יש נתב עם פיצ׳רים של - אז זה יכול להיות מעניין ואשמח להבין מה זה כולל בעצם ואם שווה את ההשקעה.
  • ראוטר שיחזיק זמן ולא יתישן מהר מידי, שאוכל למכור במחיר סביר אחרי שנתיים שלוש ולהתחדש באחד יותר פרוגרסיבי. 

מה שמצאתי עד כה: 

• נראה לי שהכי טוב שמצאתי הוא Tp-Link ARCHER AX50 AX3000 Dual-Band 6 סביבות ה500 שח
    אבל האבטחה שלו דיי מיושנת (תקנו אותי אם אני טועה), ולא כל כך מוצא איפה לרכוש אותו בארץ.
  • יש את הנתב של שיאומי Xiaomi Mi AloT AC2350 R2350 ב300 שח. 
    שהבנתי שהוא אמור להיות בסדר ועם פיצ׳רים של , אבל יש לי trust issues עם החברה הזאת. וגם נראה לי שהקליטה שלו לא מדהימה בכלל. 

הבנתי שksp נהפכו למקדונלדס (ולצורך העניין הם טוענים שהמודמים באתר ב50% הנחה שנראה לי חרטה) אז איפה מומלץ לרכוש חומרה?

נערך על-ידי Hatzi6
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...