2 ווינדוס על המחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 ווינדוס על המחשב

amit kushnir
 Share

Recommended Posts

היה לי כונן c במחשב ( דיסק קשיח ) שעליו היה את הווינדוס ואת הכל ולפני כמה ימים קניתי כונן ( כונן d ) . מחקתי את ווינדוס והתקנתי לדיסק או קי ואז במסך ביוס התקנתי מחדש את הווינדוס בעזרת הדיסק או קי לתוך ה . אבל עכשיו יצא משום מה מצב שבו הווינדוס מותקן גם בתוך הדיסק הקשיח וגם ב . בביוס ה מוגדר כאתחול הראשוני אז זה לא מפריע אבל הווינדוס בדיסק הקשיח סתם תופס מקום ואני לא יודע איך למחוק אותו . כשאני מנסה למחוק את הווינדוס מהדיסק הקשיח זה אומר שאני צריך הראשה כלשהי . איך אני מוחק את הווינדוס מהדיסק הקשיח ( c ) ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לך מידע על הדיסק הקשיח (חוץ מהווינדוס הישן עצמו)?
אם כן תוציא משם את הקבצים שאתה רוצה לשמור (שים אותם בצד על הSSD או על משהו חיצוני זמני) ותפרמט את הכונן הקשיח לגמרי.
אחרי שהוא מפורמט, תחזיר את הקבצים שרצית לשמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של jackhammer

יש לך מידע על הדיסק הקשיח (חוץ מהווינדוס הישן עצמו)?
אם כן תוציא משם את הקבצים שאתה רוצה לשמור (שים אותם בצד על הSSD או על משהו חיצוני זמני) ותפרמט את הכונן הקשיח לגמרי.
אחרי שהוא מפורמט, תחזיר את הקבצים שרצית לשמור.

אכן אפשרי, רק שים לב שהדיסק הישן שאותו אתה מוחק לא מוגדר כראשי ( או על SECTOR 0 -בלוח), *ייתכן ושם שמורים הגדרות מע'- BOOT, 

ולכן יש סיכון שישפיע על ההתקנה החדשה.

לכן לפני המחיקה אני מציע לנתק את הדיסק הישן ולראות שהמערכת עולה בדיסק החדש ללא בעיה.

ואז חבר אותו ופרמט אותו בשקט 0 לא לפני שווידאת וגיבית מה שחשוב .. ) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...