יש לי בעיה עם האימיול, הוא כל הזמן נתקע. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה עם האימיול, הוא כל הזמן נתקע.

dorlevy

Recommended Posts

יש לי בעיה באימיול שכשאחרי כמה זמן שהוא פתוח - בערך 5 דקות הוא הופך ל-not responding וכשאני פותח את ה-task manager אז אני רואה שהאימיול לוקח מהמעבד 99% (נראה לי שזה באחוזים)  ו-20 מגה זיכרון.

עשיתי אתמול ghost כדי להחזיר את המערכת לאיך שהיא אחרי פורמט והתקנות רק של תוכנות חשובות ופיקסים לווינדוס (XP) ועדין יש לי את אותה תופעה.

אני משתמש ב-EMULE 42g עם המוד sivka ועם אותה תיקיית קונפיג, כמו שרשמתי לפני זה, אני עובד עם XP עם כל העידכונים כולל SP1, יש לי 512 מגה זיכרון ומעבד 2.4GHZ של .

ד.א-

בפעם הראשונה שהפעלתי את התוכנה היא עבדה לי כל הלילה בלי להיתקע אבל בבוקר כשעשיתי ריסטרט ופתחתי את האימיול הוא התחיל להיתקע שוב.

תודה מראש,

דור לוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסאות האחרונות דיי חונקות את המחשב , יכול להיות שהוא עושה HASH ובגלל זה יש עומס על המחשב בעיקרון הוא אמור לסיים את ה HASH אחרי 10 דקות גג

תנסה לפתוח את האימיול אחרי שסגרת את כל התוכנות שפועלות אצלך ותתן לו 20 דקות לעבוד בלי לגעת ואז תראה אם הוא נתקע אם זה לא עוזר

ואין לך הרבה דברים בהורדה אז תמחק את כל מה שיש לך בתיקיית ה TEMP ותוריד הכל מהתחלה זה נראה לי אמור לעזור אם עדיין לא אז תוריד מוד אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצוע האשינג פשוט גומר את המחשב (אולי זה יהיה בתור PRIME96?)

יש גרסאות שאומרות לתוכנה לבצע האשינג לקובץ אחד בכול פעם, אם יש לך את האפשרות הזו תסמן אותה

תוודא גם שאתה לא מסמן לאימיול ספריה לשיתוף עם המון קבצים, זה לא כמו הקאזה, כמות זה לא איכות פה

בכול מקרה האימיול עדיין עובדת, זה ש"אין לה זמן" להגיד לWIN שהיא עובדת גורם ל"NOT RESPONDING", תן לה לעבוד עד שהיא מסיימת את כול הקבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לעשות את כל מה שרשמתם לי לעשות חוץ מלמחוק תקבצים כי הם כבר עומדים להסתיים ואני לא רוצה להתחיל אותם שוב, אפילו החלפתי מוד ל-LSD וזה עדיין נתקע, אבל שמתי לב שכשאני מנתק את באינטרנט הוא כבר לא נתקע וגם כשהוא לא מחובר לרשת הוא גם לא נתקע אז אולי עכשיו מישהו ידע מה הבעיה.

תודה מראש,

דור לוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...