ייעוץ לפני קניה|גיימינג עד 10K כולל מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ייעוץ לפני קניה|גיימינג עד 10K כולל מסך

Melike Pk
 Share

Recommended Posts

היי

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

10,000 ש"ח 

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקים, כללי

3. האם יש צורך בציוד הקפי בנוסף למחשב (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

מסך 2K

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 

חשוב אבל לא בעדיפות עליונה

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

אין העדפות

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אין העדפה, איזור המרכז

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט מועד קצר מעת הקניה)?

שבועות הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire) או ביצוע אוברקלוקינג?

אין

11. האם ישנו ציוד היקפי קיים שיחובר? אם כן, איזה? (תחנת עגינה אם מחשבים ניידים \ מסך כזה או אחר)

לא

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

הייתה התלבטות ברזולוציה, בסוף הוחלט על 2K 144HZ, כי הבנתי ש4K ידרוש כרטיס מסך מפלצתי וגם אז לא תמיד אקבל 60FPS...אשמח לדעתכם בנוגע לזה.

בעיקרון אני מחפש לבנות מחשב שיעבוד הכי טוב שאפשר לטווח הארוך ושלא אצטרך לשדרג בו כלום בשנים הקרובות,  לכן התלבטתי בין ה5600X וה5800X.

מצורף PDF של מפרט שבניתי בנתיים ללא מסך ב8000 עם 5600X.

אשמח שמישהו מהמקצוענים פה יוכל לעבור עליו ולתת הערות או שיפורים

תודה רבה!

viewBuild.pdf

נערך על-ידי Melike Pk
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• Melike Pk changed the title to ייעוץ לפני קניה|גיימינג עד 10K כולל מסך

זה תלוי בך ובשימושים שלך, אם זה בעיקר למשחקים אני אישית לא הייתי הולך על זה, אבל אם זה לשימושים אחרים שנהנים משיפור משמעותי כתלות במספר הליבות זה שדרוג סביר.
קח בחשבון שאם כרגע אתה לא צריך את הליבות יהיה עדיף לך כנראה לחכות עוד שנה שנתיים ולקנות 5900 ביד שניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

זה תלוי בך ובשימושים שלך, אם זה בעיקר למשחקים אני אישית לא הייתי הולך על זה, אבל אם זה לשימושים אחרים שנהנים משיפור משמעותי כתלות במספר הליבות זה שדרוג סביר.
קח בחשבון שאם כרגע אתה לא צריך את הליבות יהיה עדיף לך כנראה לחכות עוד שנה שנתיים ולקנות 5900 ביד שניה.

תודה רבה על התגובה המהירה.

אז אשאר עם ה5600 בינתיים.

יש המלצה למסך? והאם שווה לקחת מעל 144HZ?

כמו כן, האם כדאי לשקול להוסיף עוד 16GB של זכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Moon-Mage

המפרט נראה טוב בגדול, אני הייתי הולך על הNX800 של אנטק למארז.

לגבי מארז, מה דעתך על 600 be quiet? 

אני מחפש מארז מודרני בלי יותר מדי צבעים 😅 המארז שבחרתי המפרט היה סתם בשביל לסבר את העין

ציטוט של ch33

לדעתי מעל 144 הרץ זה די גימיק. קשה מאוד לשים לב להבדל אפילו בין 90-100 ל144. לפעמים יש מסכים שהם 165 באותו מחיר, אפשר להתייחס ל144 ו165 כאותו דבר.

לגבי המפרט אישית הייתי לוקח לוח אם PRIME B550 PLUS. לא אוהב לדחוף לוח אם קטן (מיקרו ATX) למארז בגודל סטדנרטי כשאפשר לקחת לוח ATX רגיל, בדרך כלל יש פחות חיבורים והכל צפוף ודחוס יותר ואין בשביל מה. חסכת 30 שקל, קח אותם שים על קירור קצת יותר רציני למעבד כמו הANTEC C400 או הPURE ROCK. הpure rock slim קטן ומיועד בעיקר, שוב, למארזים קטנים יותר ומעבדים שקל לקרר

אחלה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Melike Pk

לגבי מארז, מה דעתך על 600 be quiet? 

אני מחפש מארז מודרני בלי יותר מדי צבעים 😅 המארז שבחרתי המפרט היה סתם בשביל לסבר את העין

זרימת אוויר גרועה וצריך עוד מאוררים, פשוט תכבה את האורות במארז אם זה מפריע לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...