שדרוג ווינדוס 10 הום לפרו ועוד שאלה על אופיס 365 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ווינדוס 10 הום לפרו ועוד שאלה על אופיס 365

yossi21
 Share

Recommended Posts

ראיתי פרסום בחדשות גוגל על אתר שנותן דילים לקראת סוף שנה, של באנדלים של

https://g-rafa.co.il/דיל-סוף-שנה-אזרחית-קנו-office-pro-וקבלו-חינם-windows-10/

אז רכשתי דרך האתר הזה, באנדל של 365 פרו עם קבלת 10 פרו מתנה (מפתח אקטיבציה)

הם מסרו לי את המפתח של הוינדוס 10 פרו במייל וכתבו לי שאפשר לשדרג מגרסה אחרת או להתקין התקנה נקייה.

כרגע מותקן לי במחשב וינדוס 10 הום, כששמתי את המפתח שרכשתי באשף ההפעלה, כביכול על מנת לשדרג לפרו, קיבלתי הודעת שגיאה:

The product key you entered didn't work. Check the product key and try again, or enter a different one. (0xc004f050)

כשפניתי לתמיכה מהחברה שרכשתי פתאום הם שינו את דעתם והנציגה שם כתבה לי שאני חייב לעשות התקנה של פרו על מנת להזין את הקוד אקטיבציה. וזה חרטה, כי בתור עבודתי כטכנאי מחשבים, שדרגתי מלא מחשבים מהום לפרו, לא הייתי צריך לעשות התקנה מחדש.

לגבי האופיס 365, הם כתבו לי הוראות שאני צריך להתחבר לאתר של מייקרוסופט עם שם משתמש וסיסמה שהם יצרו, זאת אומרת (לפי הבנתי) שהמינוי של האופיס 365 לא יהיה על שמי. ולפי מה שאני מבין, 365 מתחבר לחשבון מייקרוסופט פרטי של המשתמש. יש לי חשבון מייקרוסופט ואני רוצה שהאופיס שרכשתי מהם יהיה על שמי. 

המשכתי להתכתב שם עם הנציגת תמיכה שלהם והיא כל הזמן חוזרת על עצמה שזה מה יש, ושאם אני רוצה אני אוכל לקבל מהם החזר. 

מצד אחד אני רוצה שהכול יעבוד כמו שצריך (לעדכן ל-Win 10 pro מבלי להתקין התקנה נקייה אלא מתוך Home ושאופיס 365 יתחבר לחשבון מייקרוסופט שלי) אבל מצד שני אם הם לא יכולים לספק לי שירות כזה אז ברור שאני אקח מהם החזר.

אשמח לעזרה.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...