אני לא מצליח לפתוח את המארז - ברגים מיוחדים + שאלה לגבי מאווררים - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מצליח לפתוח את המארז - ברגים מיוחדים + שאלה לגבי מאווררים

itaysp

Recommended Posts

טוב אני עכשיו רוצה לחתוך את החלק העליון של המארז שלי ולשים מאוורר שם אבל....

אני לא מצליח לפתוח אותו. יש שם ברגים מיוחדים כאלה, הנה הבאתי תמונות

AUT_0360.jpg

AUT_0359.jpg

איך פותחים את זה?!

שאלה שניה בקשר למאוורר.

למאוורר שלי יש חיבור אפור כמו בתמונה, שמתחבר ללבן ואז יש את המולקס וככה אני מפעיל אותו.

עכשיו, אריתי בלוח אם שיש חיבור כמו הלבן, חיברתי את המאוורר ישר לחיבור הזה )זה יותר טוב לי ככה כי יש פחות בלאגן עם החוטים)

והמאוורר פעל, אבל הלדים היבהבו. האם אני יכול להשאיר את זה ככה? או שזה מזיק??

הנה התמונה

AUT_0361.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה ניטים, זה סוג סגירה שברגע ששמים אי אפשר להוריד בלי לשבור את זה. אתה יכול לקדוח אותם החוצה עם מקדח של איזה 3-4 מ"מ אבל אחרי זה תצטרך לתפוס את זה בדרך אחרת. שיטה אחת היא פשוט להשיג רובה ניטים ולעשות חדש, שיטה שניה היא לשים במקום זה בגרים ואומים.

2. עדיף שלא יהיה מחובר ללוח אם, במיוחד עם התופעה שאתה מתאר. זה יכול לעשות נזק ללוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאורר לדים לא אמור להבהב - בבדוק אם זה הספק או המאורר שלך או הלוח (אם זה מחובר אליו) גם לי היה מארז אם מחובר עם ניטים אבל כמו שאמרו מעלי יש לקדוח אותם החוצה והחליף אותם בברגים רגילים. או אם אתה רוצה לעשות חור פשוט תוציא הכל ותקדח במארז הריק ואז תנקה ותרכיב הכל חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להוציא את הניטים.

קח מקדחה ומקדח קטן ותקדח את הניטים לחורים עד שהם ישברו. אז תוכל להוציא את הדלת החוצה. אז תקדח עם מקדח יותר גדול במעט את כל השאריות של הניט שיהיה חור חלק. ואז תחבר את זה שוב עם ברגים רגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...