איפה מומלץ לתקן קשיח עם ראש תקול? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה מומלץ לתקן קשיח עם ראש תקול?

שמואל דקל
 Share

Recommended Posts

יש לי דיסק קשיח 1 TB WD blue. כאשר מחברים אותו, שומעים את הדיסק מסתובב כרגיל אבל הראש עושה רעשי "טיקים" קבועים אחת לשנייה בערך, והדיסק בכלל לא מופיע בשום מקום במחשב.

אבקש לקבל המלצה מחברים שהתנסו, למעבדה אמינה לתיקון.

תודה מראש!

נערך על-ידי שמואל דקל
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• שמואל דקל changed the title to איפה מומלץ לתקן קשיח עם ראש תקול?

לא שווה לתקן.
אם זה משהו חיצוני אז אולי אפשר להחליף את הכונן שבתוך הקופסא.

אבל לא מתקנים כאלה דברים כי הם מאבדים מהאמינות שלהם ובד"כ זה יקר יותר מלקנות חדש.

אם מתקנים זה רק צורך שחזור מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שכלל לא הובנתי.

אני צריך את התוכן של הדיסק לא את הדיסק עצמו.

מה שכתבתי שלכאורה אין צורך בשחזור, כוונתי שכנראה בשביל התיקון יצטרכו רק לתקן את הראש קורא, ולא לשחזר את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כונן, ולא ניתן לקרוא ממנו את המידע, אז לתהליך הוצאת המידע ממנו אנחנו קוראים "שחזור מידע".

אם הראש שרט את הפלטות, יכול להיות שחלק מהמידע נפגע.

כל נסיון להפעיל את הכונן מפחית את הסיכוי לשחזר ממנו את הנתונים.

קח בחשבון שזה תהליך יקר. יכול להיות גם אלפי שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אתה רושם.. ממש הישראלי שמנסה להתחכם.

בוא אני אספר לך מזה "שחזור מידע", הם מחליפים את המערך האלקטרוני בתנאי מעבדה, כפפות, חלוק לבן, חדר סטרילי.

הם מביאים דיסק קשיח זהה לשלך ומעבירים את כל תכולת הדיסק החדש לישן מלמעט הפלטות, נעשה איטום ע"י שאיבת החמצן בתוך כלי יעודי שנעשה עם סוג של אינקובטור

הם מפעילים את הדיסק' מוציאים את המידע לדיסק שלישי, ולאחר מכן הם מעתיקים אותו לכונן חדש ואתה משלם פר גיגה+עלויות מסביב.

שום חברת שחזור שמכבדת את עצמה לא תחליף רק חלק שנראה לך ושם זה יסתיים כי במצב כזה אתה גם תשלם שעות עבודה.

נערך על-ידי andralamusya
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בערך 2 חברות בארץ שעושות דברים כאלה ואני בטוח שאתה תמצא אותן בגוגל בתוצאות הראשונות...

השם של החברה פחות חשוב. מה שחשוב זה שתבין שמדובר בתהליך שעולה אלפי שקלים, לעומת כונן 2TB שעולה בערך 200 שקל... ולהבא - תדאג תמיד שכל מידע חשוב יהיה לך שמור על לפחות 2 כוננים פיזיים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...