חשבתם פעם לקנות מחשב? תחשבו שוב! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתם פעם לקנות מחשב? תחשבו שוב!

JediMaster

Recommended Posts

שמעו קורה שבטעות לא שמים חלק או לא שמים לא נכון! לא תמיד זה עבודה בעיניים לפעמים זה לקוי :) .

אני חושב שעצם התקלה היא בזה שבכלל לא בודקים מה מוציאים מהחנות והעצוב זה שהמוכר היה יכול להגיד שהוא קיבל את זה כי הוא חתם שהוא קיבל את הערכה. וכאן מתחיל הויכוח האמיתי האם למכור לאנשים כאלה מערכות מחשב ללא מותקנת ?! אני חושב שזה צריך להיות סטנדרט כשאתה קונה מחשב קומפלט הוא צריך לבוא אם לאחר שכל חלק וחלק נבדק בדיוק כמו החברות הגדולות. כשאתה קונה מחשב בחלקים זו לא בעיה משום שאתה אמור להבין מה אתה עושה או לפחות יש לך עם מי להתייעץ.

בכל מקרה הבעיה היא שבארץ רוב המוכרנים אין להם מושג בשיט מה הם מוכרים הם אומרים מושגים מנצנצים ומה שיותר טוב זה תמיד מה שיש במלאי זאת הבעיה האמיתית . אני חושב שצריך להיות קריטריון כמו תעודת טכנאי תעודת מוכרן מחשבים שלא כל נאד שחושב שהוא יודע מה זה מחשב ינסה לשדל אנשים לקנות חרא מערכות אלה בנאדם שמעריך מחשבים ולא יתן למישהו לקנות היום 386.

תמה החפירה הקהל מתבקש לשבת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BLACKEND נתן רעיון יפה - תעודת "כשירות".

למה שכקהילת משתמשים מקצועית לא נתחיל משהו כזה? העיקרון קיים בקהילת הקוד הפתוח - למשל הזכות של אתרים לשים בעמוד הראשי את הטקסט "אתר זה עובד על כל תומך תקנים" (או טקסט דומה, לא מוצא את המקור עכשיו) ניתנת ע"י מעין ועדת תקינה של משתמשים.

תחשבו על זה, יש כאן אתר עם קהילה מקצועית פלוס, וכמו האתר הזה קיימים עוד לפחות שניים שלושה אתרים ופורומים בארץ, למה לא להתאגד בנושא הזה ולנסות לנסח איזה סטנדרט או משהו דומה, ולהעניק לגופים שיעמדו בו את הזכות להשתמש בלוגו מסויים באתר ובפרסומים שלהם.

אני בטוח שאם הדבר יעשה בצורה רצינית לא תהיה בעיה לסחוב לתוך העסק הזה איזה גוף גדול (עדיף גוף תקשורתי) שירים את הנושא לתוך הדיון הציבורי ויהפוך אותו ללגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שמכרו למישהו מחשב קומפלט בלי הארד דיסק :x

אם המוכר באמת התכוון לזה אז הוא חתיכת מטומטם... "לא יעלו עליי אם אני לא אשים דיסק קשיח, נכון?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...