אוזניות למוסיקה ולגיימינג - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות למוסיקה ולגיימינג

Decline
 Share

Recommended Posts

מה הולך חברה,

אני מחפש לקנות זוג חדש למוסיקה וגיימינג (30-70 מבחינת אחוזי שימוש), מעדיף בלי noise cancelation, חובה מיקרופון 

סביר לשיחות. טווח מחירים בין 300-400, בגדול חריגה של 50 שקל.            תודה רבה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

HyperX Cloud Alpha

נוחות ואיכות בנייה מעולה.

תודה.

אתה יודע להגיד לגבי שהן יותר לכיוון של איכות שמיעה? תקן אותי אם אני טועה, לפי מה שקראתי הcloud alpha מספקות את הסחורה גם מהבחינה הזו וגם מבחינת גיימינג אבל הייתי רוצה לשקול זוג שהן כן יותר ממוקדות לאיכות שמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן מספקות את הסחורה. צריך רק לשים לב שיש לך כרטיס קול איכותי. אם אין אז אפשר לקנות את האוזניות HyperX Cloud Alpha S שמגיעות בנוסף עם DAC (משמש ככרטיס קול).

נערך על-ידי Jabberwock
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

הן מספקות את הסחורה. צריך רק לשים לב שיש לך כרטיס קול איכותי. אם אין אז אפשר לקנות את האוזניות HyperX Cloud Alpha S שמגיעות בנוסף עם DAC (משמש ככרטיס קול).

קיבלתי.

את האמת שכרגע אני לא מוצא שום חנות בארץ שיש לה את הדגם S או שהוא זמין כרגע כי אני מאמין שהכרטיס קול שלי ישן אם בכלל קיים. 

וואלה כרגע מעדיף לחסוך בהוצאות, שימוש באוזניות פשוט כמו שהן יעשה את העבודה או שזה קריטי?

בכל אופן, אני אשמח לעוד המלצות אם לאנשים יש המלצות נוספות.

נערך על-ידי Decline
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...