AMD vs INTEL\NVIDIA - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD vs INTEL\NVIDIA

Rom Torgeman
 Share

Recommended Posts

בוקר טוב לכולם,

אני מתכנן לקנות מחשב בלא מעט כסף ואני שומע הרבה רחשים מסביב שהיום כדאי לעבוד עם כרטיס ומעבד של ולא של INTEL\NVIDIA,

זה נכון ?

אם כן , מישהו יכול להסביר למה ?

אני רגיל שאינטל ונבידיה הם ספינות הדגל .

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבועות הקרובים יוצאים מעבדים חדשים של שלפי הדלפות אמורים להיות משמעותית יותר טובים מאינטל לכל שימוש, למה? לא יודע, כי החליטה שפחות מעניין אותה לפתח ויותר מעניין אותה מכוניות אוטונמיות ודרונים.

מבחינת כרטיסי מסך כרגע אנחנו אחריי השקה של נוידיה, אבל בלי שום מלאי של כרטיסים(והמחיר בארץ שערורייתי), ואחריי הכרזה של כרטיסים של שנראים מאד מעניינים, אבל הם עדיין לא הושקו(יושקו עוד כשבועיים) ועוד אין בדיקות צד ג' שאפשר לסמוך עליהן.

בגדול בגזרת המעבדים אין תחרות וAMD תשלוט ביד רמה בזמן הקרוב ובכרטיסי המסך עדיין לא ברור מה קורה, אבל נראה שנוידיה לא העריכה נכון את ויש סיכוי לא רע שגם שם תציע יותר ביצועים למחיר לפחות בהתחלה, אבל חשוב לציין שלנוידיה של המון כלים תוכנתיים שאין לAMD ומותאמים ליוצרי תוכן.

בכל מקרה קנייה של מחשב כרגע היא לא רעיון טוב, אלא כדאי לחכות כחודש-חודשיים לBF וכדי לראות איך הכרטיסים והמעבדים החדשים של AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...