חיבור שתי מערכות רמקולים לכרטיס קול אחד, אפשרי? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שתי מערכות רמקולים לכרטיס קול אחד, אפשרי?

The UnKnown

Recommended Posts

אוקיי, גם ככה האחוריים אפילו במערכות 5.1 הם חלשים יותר מהקדמיים.

ההגברה תעשה בנפרד, מה שאתה אומר זה שכדי למצוא את האיזון בין שתיהם ואז אם אני יירצה לשמוע חלש או חזק אני ינמיך דרך הוונדווס או דרך הכרטיס קול?

שוב השאלה, האם כרטיס אונבורד ייתן איכול נורמלית עם 5.2 (זה ספר הרמקולים שזה ייצא אם אני ייחבר הכל)??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד הפעם אני יגיד.

הכרטיס קול לא יודע מה מחבר אליו. הוא שולח את אותו השדר בין אם הוא מחובר ל5.1 גנרי או למערכת קונוע ביתית במחיר של עשרות רבבות מיליוני ביליוני דולרים.....

זה לא אם הכרטיס יתן איכות נורמלית זה אם המערכת בכללותה תיתן איכות.

הכל אמור לעבוד, ולמה אתה עדיין לא ניסית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אמרו לי שלא בטוח שהכרטיס יחזיק, וגם בהנחה שהוא כן יחזיק אז התוצאות מבחינת איכול ממש לא יהיו משהו, אז אני קצת מתבאס מזה, אולי אני יחכה קצת לקנות איזה אוגי 2 או דיגיפייר, מה אתה חושב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני לא קורא את כל התרד ופשוט יענה לך על השאלה תיאורטית זה אפשרי השאלה איזה סלט ייצא שני סאבים לא יפעלו וגם אם כן ייוצר מצב של mix-low

ששני תדרים נמוכים מתחברים ויוצרים בלבול באוזן גם שמחברים סאב אחד יש צורך בכפתור ה phase להתאימו לתדר הנמוך של הקידמיים אני מאמין שיש לך מערכת פשוטה של מחשב להרוס זה לא יהרוס כלום תנסה ותראה אם יימצא חן בעיינך אני לדוגמא חיברתי מגבר אחד ליציאת קידמיים ואליו חיברתי זוג קידמיים וליציאה האחורית חיברתי

מגבר פרה עם זוג אחוריים ככה שתיאורטית זה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, למה אתה מתכוון שאתה אומר שהכרטיס לא יחזיק?

אנימ מתכוון שאני רוצה לחבר בעצם 6.2 שזה יוצא 5.2 כי ה-"סנטר" הוא שני ביחד שמתפקדים כאחד, אז השאלה אם כרטיס מובנה יחזיק את זה בכלל הן מבחינת כמות והן מבחינת חשמל (או שהם מקבלים מהחשמל?..) או שבעצם הכרטיס רק נותן את האות איזה רקמקולים להפעיל (קדמיים, אחוריים או סנטר), וגם מבחינת איכות זה בטח יהיה די ח** כי זב כרטיס מובנה, אני חושב לקנות אוגי 2 רגיל ולחבר אליו מה אתה חושב?

אני מצטער שאני לא קורא את כל התרד ופשוט יענה לך על השאלה תיאורטית זה אפשרי השאלה איזה סלט ייצא שני סאבים לא יפעלו וגם אם כן ייוצר מצב של mix-low

ששני תדרים נמוכים מתחברים ויוצרים בלבול באוזן גם שמחברים סאב אחד יש צורך בכפתור ה phase להתאימו לתדר הנמוך של הקידמיים אני מאמין שיש לך מערכת פשוטה של מחשב להרוס זה לא יהרוס כלום תנסה ותראה אם יימצא חן בעיינך אני לדוגמא חיברתי מגבר אחד ליציאת קידמיים ואליו חיברתי זוג קידמיים וליציאה האחורית חיברתי

מגבר פרה עם זוג אחוריים ככה שתיאורטית זה אפשרי

קיצר אתה אומר לי שהאיכות תהיה ממש לאטובה בגלל שילוב של שני סאבים? כי אם כן אני מנמיך לגמרי את הסאב של הקראייטיב ככה שרק סאב אחד באמת יישמע באוזן, מבחינת ההבדל בסטליטים אני לא חושב שכל כך יורגש כי אחרי הכל אני עושה את כל זה כדי שמתי שאני ייירצה אני ישמע רק ב2.1 (ATP3) וכשאני יירצה ברט או משחק לסראונד אני יפעיל את ה"6.2" שבעצם יתפקדו כ5.2 כשסאב אחד מונמך לגמרי ומשמש כמגבר בלבד.

מה אתם חושבים?

דעה גם על האוגי 2 OEM ב480 שקל, תודה רבה רבה!  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאונד זה משהו אישי. יכול להיות שהוא לא נהנה משני סאבים עובדים, אבל אתה כן תהנה מזה. תפעיל את זה כבר !! ;)

וכמו שכבר אמרתי לך (אתה בכלל קורא את מה שאומרים לך?), הכרטיס לא נותן חשמל לרמקולים. הוא רק שולח אות. הרמקולים מקבלים חשמל מהשקע בקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כי ערקונית אני מחבר 6.2 אבל בעצם זה 5.2 כי הסנטר הוא בעצם שני שיתחברו ליציאה של הסנטר בכרטיס קול, אז אני לא יודע אם הכרטיס יחזיק בשביל זה שאלתי מה אתם אומרים על אוגי 2 (לא ZS) כי אני רוצה לקנות מחיר שלו בגרסת OEM 480 שקל , מה אתם חושבים שווה להוסיף לZS.

אני ממש לא מתלהב מEAXים החדשים וכאלה אני רוצה סראונד וזהו, וממש אין לי צורך ב7.1. אני נראה לי צריך 6.1 מהסיבה שהסברתי למעלה, מה אתם חושבים?

ושוב, אני מוסיף הסאב של הקראייטיב לא יישמע בכלל כי אני מנמיך אותו עד הסוף אז רק אחד יפעל, תודה רבה ועזרתכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה מעצמך ומאיתנו.

הכרטיס קול לא צריך להחזיק כלום! אם זה לא עובד כמו שצריך עם כרטיס רגיל זה לא יעבוד כמו שצריך גם עם אודגיו, הם פועלים אותו הדבר, רק הסאונד יהיה שונה.

אני לא מבין מה מונע ממך פשוט לנסות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהכרטיס תומך ב5.1 ואתה מחבר לו 6.1 זה לא אומר שהוא יקרוס אוו משהו. במקרה הכי גרוע, אחד הרמקולים לא יעבוד.

אבל אמרת שאתה מחבר שני שיעבדו בתור סנטר ככה שאני חשוב שהם יעבדו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקריאה חפיפה בתראד הבנתי שאתה חושב שכרטיסיי קול מחזיקים , אז ככה:

אצלי מחוברים שניי סאבים ליציאה הקדמית ושניי קדמיים, אתה חושב שזה מזיז לכרטיס קול שלי? הוא סה"כ שולח אותות , הוא לא אמור להחזיק שום דבר גם אם תחבר לו מיליון מוגברים (*הגזמה*).

יש לך ATP3 ואינספיר 4.1 , אתה יכול לחבר את הכל סה"כ כמערכת של 5.1 בכרטיס קול שלך בצורה הבאה שאני חושב שהיא הכי טובה.

את הATP3 אתה מחבר רגיל ליציאה הקדמית בכרטיס קול (ויש לך את את הסאב שנותן תדרים נמוכים לרמקולים הקדמיים)

את האינספיר אתה מחבר ככה:

חיבור של זוג אחד של (שהם מוצמדים) אתה מחבר ליציאה של הסנטר -> כלומר זוג הרמקולים האלו יהיו בסנטר ותמקם אותם בין הרמקולים הקדמיים שהם הATP3.

זוג שני אתה מחבר ליציאה של הרמקולים האחוריים, אותם אתה ממקם מאחורה מול הATP3 וגם את הסאב תמקם בינהם וככה תקבל גם תדרים נמוכים מאחורה.

יוצא לך מערכת על הנייר 5.2 אבל זו מערכת 5.1 לכל דבר.

לגביי הצליל הכמה שיותר שונה שיוצא מהמערכות השונות אתה תחליט אם הוא נוח לך והוא יכול לצאת בסדר גמור לדעתי.

בהצלחה ואל תפחד הכרטיס קול לא יחשמל אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, מצויין ! תודה רבה!

בקריאה חפיפה בתראד הבנתי שאתה חושב שכרטיסיי קול מחזיקים , אז ככה:

אצלי מחוברים שניי סאבים ליציאה הקדמית ושניי קדמיים, אתה חושב שזה מזיז לכרטיס קול שלי? הוא סה"כ שולח אותות , הוא לא אמור להחזיק שום דבר גם אם תחבר לו מיליון מוגברים (*הגזמה*).

יש לך ATP3 ואינספיר 4.1 , אתה יכול לחבר את הכל סה"כ כמערכת של 5.1 בכרטיס קול שלך בצורה הבאה שאני חושב שהיא הכי טובה.

את הATP3 אתה מחבר רגיל ליציאה הקדמית בכרטיס קול (ויש לך את את הסאב שנותן תדרים נמוכים לרמקולים הקדמיים)

את האינספיר אתה מחבר ככה:

חיבור של זוג אחד של (שהם מוצמדים) אתה מחבר ליציאה של הסנטר -> כלומר זוג הרמקולים האלו יהיו בסנטר ותמקם אותם בין הרמקולים הקדמיים שהם הATP3.

זוג שני אתה מחבר ליציאה של הרמקולים האחוריים, אותם אתה ממקם מאחורה מול הATP3 וגם את הסאב תמקם בינהם וככה תקבל גם תדרים נמוכים מאחורה.

יוצא לך מערכת על הנייר 5.2 אבל זו מערכת 5.1 לכל דבר.

לגביי הצליל הכמה שיותר שונה שיוצא מהמערכות השונות אתה תחליט אם הוא נוח לך והוא יכול לצאת בסדר גמור לדעתי.

בהצלחה ואל תפחד הכרטיס קול לא יחשמל אותך...

יש לי שאלה, אם אני מחבר קדמיים וסאב אז זה מגיע ליציאה של הקדמיים ואז את האחוריים אני מחבר אל הסאב (קראייטיב) ומשם ליציאה של האחוריים נכון?

איך חיברת שני סאבים?

שאלה נוספת, האם ה"סנטר" שהוא שני רמקולים שיתקדו כסנטר ימגנטו את הקדמיים (ATP3) כלומר יש מצב שהם יפריעו אחד לשני?

וגם

הכרטיס שלי הוא OB כפי שציינתי ואם אני יחבר הרבה רמקולים זה יגרע הרבה מהאיכות שלו הן במוזיקה (כשרק 2.1 פעילים) והם בסרטים ומשחיקם (כש5.1 פעילים)??

כי כנראה שכן, ובגלל זה אני שוקל קנייה של כרטיס קול חדש, אני רוצה המלצה על משהו טוב, סביבות 450 שקל אני לא מתלהב מEAXים למינהם אני רק רוצה איכות טובה ותמיכה ב5.1 או יותר אם אפשר.

מועמדים פוטנצאליים:

אוגי 2 רגיל OEM 480 שקל בפנדה (הבנתי שההפרש בינו לבין ZS זה רק הבאנדל והתמיכה שאני לא צריך ב7.1)

הרקולס דיגיפייר 7.1 (כרטיס טוב וזול , ספק בקשר לטיבות שלו, עזרתכם דרושה...

ואם יש לכם המלצות אז יתקבלו בברכה.

המון תודה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב למור שלא קראתי את כל הבלה-בלה בת'ראד הזה, אבל WTF כרטיס קול לא יחזיק רמקולים?!

זה לא מגבר שרצוי ויהיה מחובר לרמקולים נצילים ו\או בעלי עכבה נמוכה, זה רכיב שמוציא אות אנאלוגי, לא אכפת לו מה תעשה איתו זה לא משנה לו. המערכת האחורית שלך היא שתקבל את האות, תגביר אותו ותחלק את הנמוכים ל-SO CALLED סאב שלך ואת הגבוהים ללווינים. זה הכל!!!

אין שום קשר לכרטיס קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...