חובבי המודינג להיכנס, אחרי שכנסו לא תרצו לעשות מודינג יותר (לא לבעלי לב חלש) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובבי המודינג להיכנס, אחרי שכנסו לא תרצו לעשות מודינג יותר (לא לבעלי לב חלש)

blackman10

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המורה דווקא די נחמד ונתן לי ציון טוב אז לא אכפת לי.........

הוא תפס אותנו כמה פעמים מחברים חוטים לחשמל בקיר ומנסים לחשמל מחשבים מתוך שיעמום אז הוא נוטה להתעצבן מהר......

גם פעם מישו הבאתי קבל גדול פי שתיים מכל קבל ראיתי אי פעם (לא כולל אלא של חברת החשמל).... וניסינו לפוצץ אותו אבל הוא תפס אותנו ואמר שזה יכול לפוצץ חצי כתה חחחחח.... אז דווקא טוב שבמעבדה הוא צועק אבל בדיל זה כבר מוגזם.......

בלי קשר - יש לנו מורה למחשבים שהולך מכות עם ילדים ואם מישו מהכתה מנצח אותו הוא משחרר את הכתה יותר מוקדם........... (עסק שווה לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אחרי הכל, משור חשמלי/שולחני זה כלי משחיט שיכול לגרום פציעה חמורה.

ראה מקרה ;D

ןבקשר לסליל וחשמול.

ראה מקרה פרופ אלירשע כהן מהפקולטה לפיזיקה בטכניון.

כל הדגמה שלו במכונות חישמול (שזה טיפה יותר חזק מכל סליל שיש לך בביס - כמה עשרות אלפי וולטים - אם כי בזרם קטן) מסתיימת באלירשע חוטף זרם ו100 סטודנטים מתפוצצים מצחוק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.zombiebloodbath.com/gore.html

הנה קצת זה לא אמיתי אבל זה קצת מגעיל. אבל כיודעים שזה לא אמיתי אז זה לא כזה מגעיל.

:)

אני ינסה למצוא gore אמיתי....

רוצה gore אמיתי? אני יכולה למצוא תמונה של שאריות של קורבן של ג'פרי דאהמר וגם אם תחפש איזה מבחן כזה

של בחן את עצמך משהו בסגנון "כיצד אתה תבחר להתאבד?" (באנגלית) אז יש שם מאד מלבבות בסוף של

אנשים שחתכו את הוורידים, תלו את עצמם, של זקנה שמתה מוות טבעי ומצאו אותה רק אחרי כמה שבועות, מישהו

שקפץ מגורד שחקים (פיצוץ!), תלה את עצמו, אחד שירה לעצמו בראש ואפילו... אחד ששם על עצמו מטען חבלה!

א... וחפש את המושג פטולוגיה - Pathology. אם אתה ממש אוהב gore אז משפטית אולי היא היעוד שלך.

זה נשמע מגעיל אבל זה עזר לפתור פשעים ולתפוס אחראים עליהם. בנוסף אפשר לחפש כל מיני עבריינים ורוצחים

סדרתיים ב- www.crimelibrary.com כמו אליזבת' באת'ורי, ג'פרי דאהמר, אנדריי צ'קאטילו, אלברט פיש

ודומיהם. יש שם תאורים מילוליים ולפעמים גם גראפיים...

מילוליים ולעיטים גם גראפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה gore אמיתי? אני יכולה למצוא תמונה של שאריות של קורבן של ג'פרי דאהמר וגם אם תחפש איזה מבחן כזה

של בחן את עצמך משהו בסגנון "כיצד אתה תבחר להתאבד?" (באנגלית) אז יש שם מאד מלבבות בסוף של

אנשים שחתכו את הוורידים, תלו את עצמם, של זקנה שמתה מוות טבעי ומצאו אותה רק אחרי כמה שבועות, מישהו

שקפץ מגורד שחקים (פיצוץ!), תלה את עצמו, אחד שירה לעצמו בראש ואפילו... אחד ששם על עצמו מטען חבלה!

סלח לי,מה הבעיה שלך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצים לראות דברים באמת קשים?

!!! אזהרה האתר הבא הוא לא לאנשים בעלי לב חלש (ובעלי לב בכלל) !!!

http://www.ogrish.com

!!! אזהרה האתר הבא הוא לא לאנשים בעלי לב חלש !!!

בכלל זה אתר קשה , לא כדאי להכנס עליו אחרי ארוחה, כי יש סיכוי רב (תלוי בתמונה) שתאבדו את הארוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי,מה הבעיה שלך??

יש לי הרבה בעיות אבל זה לא קשור כ"כ. הילד רוצה gore, אז אני מביאה לו gore ואולי, מי יודע, זאת הפעם

האחרונה שהוא ירצה לראות את זה ובטח להראות לאחרים... זה לא שנתתי קישורים או משהו, וקריים לייברארי

זה אתר ליגאלי לגמריי ולא של איזה סוטים נקרופילים מפגרים וכל המאמרים שם נכתבו ע"י דוקטורים למשפטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...