חובבי המודינג להיכנס, אחרי שכנסו לא תרצו לעשות מודינג יותר (לא לבעלי לב חלש) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חובבי המודינג להיכנס, אחרי שכנסו לא תרצו לעשות מודינג יותר (לא לבעלי לב חלש)

blackman10

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי זה מזכיר משהו שקרה לי לפני כמה שנים...

אז ככה אני ההיתי אצל דודים שלי ושמתי את הרגל על השרשרת של האופני ספורט האלה כמו בחדר .......

ואז בדיוק מישהו סובב את הפדלים ונכתכה לי האצבע :'( עד כדי שמה שנשאר לחבר בין הכף-רגל לאצבע היו כמה מילימטרים של עור....

אז נסעתי לבי"ח וסידרו לי את זה כמו כלום תוך שעה ככה.. ;D ;D ;D אז זה כן קל לחבר.... וזה היה לפני כמה שנים אז עכשיו זה הרבה יותר פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי חתך כמה אצבעות בנגריה כי הוא מעד על מדרגה שהיתה ליד המשור השולחני. לא יודעת, אני

מגיל יחסית קטן הייתי עושה ג'ובים בנגרות ועבדתי הרבה בסדנת נגרות בבי"ס (זה בעצם עיצוב אבל

כל הכלים שם זה לנגרות) וגם על משור חשמלי ולא נחתך כלום. אין ביטוח לזה שלא יקרה לך שום דבר

אבל המינימום שאפשר לעשות זה לעבוד בזהירות ולא להיות שאנן כי אחרי הכל, משור חשמלי/שולחני

זה כלי משחיט שיכול לגרום פציעה חמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על מורים מוזרים

המורה שלי רצה להדגים את חוק לנץ(אם אני לא טועה)

הוא לקח סליל ענק(יחסית)

אמר לכל הכיתה להחזיק ידים וחישמל את כולנו

להתלונן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת

בדיל זה כ"כ שטויות......

חוצמזה במעבדה עושים שטויות לפעמים....

(אם אתה כמו הכיתה שלי במעבדה, זו כנראה הדרך של המורה להתנקם על פיצוץ קבלים, נגדים וכו'..... ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי שפעם בשיעור כימיה נפלה לנו קוהלייה על השולחן וכל הכוהל נשפך ומשום מה החלטתי לבדוק מה יקרה אם נזרוק לשם גפרור בוער ;D

אבל אל דאגה לא עשו לנו כלום 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על מורים מוזרים

המורה שלי רצה להדגים את חוק לנץ(אם אני לא טועה)

הוא לקח סליל ענק(יחסית)

אמר לכל הכיתה להחזיק ידים וחישמל את כולנו

להתלונן?

דווקא לפי דעתי טיפול קבוצתי בהלם יכול לעזור לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...