אם רבע ממה שנוידיה אומרת בסטרים שלה נכון כל מי שחיכה לשדרג נראה שהגיע הזמן. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם רבע ממה שנוידיה אומרת בסטרים שלה נכון כל מי שחיכה לשדרג נראה שהגיע הזמן.

Moon-Mage
 Share

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

תמונות מצורפות

ציטוט של shai82

אין טעם לחכות אם אני רוצה לקנות כרטיס ב-1000₪ גג, נכון?

לא. הכי זול יהיה ה3060 שעוד לא הוכרז בכלל אבל כנראה יעלה פה בארץ 2000+ ש"ח.

מאמין שבעתיד הם גם יעשו רענון של הסדרת 1650\1660 (2650?) אבל זה כנראה עוד רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shai82

אין טעם לחכות אם אני רוצה לקנות כרטיס ב-1000₪ גג, נכון?

אם אתה פתוח לקניה ביד שניה אני בטוח שהמחיר של כרטיסים ביד שניה ישתפר שהכרטיסים האלו יגיעו, אבל זה בעיקר תלוי כמה דחוף לך. 

אני אישית לא הייתי קונה כרטיס לא מהסדרה החדשה אלא אם זה באמת מצב קריטי שהכרטיס מסך הנוכחי מת וחייבים מחשב פעיל.

בסופו של דבר כל הסגמנטים יקבלו משהו, אבל הסגמנטים העליונים ראשונים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במהלך ההצגה אמרו משהו על זה שהזיכרון בכרטיסים החדשים אמור לעבוד בצורה שונה ויעילה יותר-לדבר ישר עם האחסון במקום לחכות שהמידע יעבור למעבד ולראם..

מישהו יודע להרחיב על זה?בגלל זה הכמות נמוכה ביחס לכרטיסי דגל בדור הקודם(10 ג'יגה לעומת 11)?

זה אמור לנצל את הזיכרון טוב יותר,בסגנון זמני טעינה מהירים כמו שמדברים בקונסולות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד בשבועיים שלושה הראשונים היבואנים מנסים לעשות מכה על אלו שרוצים לשדרג ולא רוצים לחכות(הם אומרים שזה בגלל שהמשלוחים יקרים, אבל מההיכרות שלי עם משלוחים הם מנסים לעשות אמ אמא של מכה).
תמיד אפשר(ואף רצוי) להזמין מניואגג או ושהיבואנים ילמדו להיות פחות חזירים.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מתמכרים את זה כמו ה2080TI כי יש אנשים שלא מבינים הרבה וראו 2080TI ב5500 והנה עכשיו יש משהו הרבה יותר טוב באותו מחיר.
זו חזירות לשמה ואין שום סיבה לתת להם להנות מזה, אז או לחכות או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס DOA מחליפים לך, אם קורה לו משהו אחריי שנה אני מוכן לשלם את התיקון מהכיס(בינתיים עוד לא קרה לי, לא עם מסכים מאמזון, כרטיסי מסך, לוחות אם, או מחשבים ניידים).
כן, זה הימור שאתה צריך לחשוב אם משתלם לך, מהניסיון שלי זה משתלם.
היו דיבורים על זה שלEVGA יש אחריות בינלאומית, אבל מעולם לא התעניינתי בזה.

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amit14

במהלך ההצגה אמרו משהו על זה שהזיכרון בכרטיסים החדשים אמור לעבוד בצורה שונה ויעילה יותר-לדבר ישר עם האחסון במקום לחכות שהמידע יעבור למעבד ולראם..

מישהו יודע להרחיב על זה?בגלל זה הכמות זכרון נמוכה ביחס לכרטיסי דגל בדור הקודם(10 ג'יגה לעומת 11)?

זה אמור לנצל את הזיכרון טוב יותר,בסגנון זמני טעינה מהירים כמו שמדברים בקונסולות?

יש פה שני דברים, שהזיכרון החדש מעביר שני ביטים במקום אחד(במקום מתח ל0 ומתח לאחד יש עוד דרגה של מתח וככה אתה מעביר שני ביטים במכה) ובעצם מכפיל את קצב העברת הנתונים.

ומצד שני יש פה חדשה שכנראה דומה למה שיהיה בקונסולות בה כרטיס המסך מתחבר ישירות לאחסון במקום לעבור קודם דרך המעבד והזיכרון הראשי של המערכת.
הדברים לא קשורים אחד לשני אבל שניהם מאד מעניינים.

1.png

נערך על-ידי Moon-Mage
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...