רוצה להתיעץ איתכם לפני קנייה- כדאי לקנות hi-md? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להתיעץ איתכם לפני קנייה- כדאי לקנות hi-md?

maxim22

Recommended Posts

אני כנראה ילך על ה mznh 600, עכשיו רציתי לשאול אותכם אם יש משהו באותו תקציב יותר טוב? (בערך 1000 ש"ח)

לדעתי המינידיסקים החדשים של הולכים לעשות מהפכה

אז מה דעתכם? מישהו יודע אם זה כבר הגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין שום דרך לשער מתי גם יגיעו לארץ, אבל כמו שלקח לקודמים הרבה זמן להגיע אני משער שלפני שכולם יצאו בחו"ל בצורה סדירה הם לא יגיעו לפה. וגם ככה זה יהייה י-ק-ר.

ולענין:

ה600 הוא הדגם הכי פשוט. הוא רק מאפשר הורדה ישירות מהמחשב, הוא בנוי מפלסטיק והשלט שלו חסר מסך.

טכנית זה צריך לספק אותך, אבל קח בחשבון שלהקליט בזמן אמת (ממיקרופון למשל, או סתם מדיסקמן של חבר) לא תוכל, אבל לא נישמע שזה מה שאתה מחפש.

הקונים נשמעים מרוצים (אם אין לך בעיה עם אנגלית שווה לך לקפוץ לwww.minidisct.com) אבל כמובן שזה ביחס לרמה שלו.

שאר הדגמים עוד לא יצאו, אבל בתקציב שלך יש לך את ה600 (סביבות $190) וה800 (סביבות $240) שעתיד לצאת אוטוטו. ל800 יש גם מקלט רדיו וגם כניסות מיקרופון וLINE IN, והכי חשוב - שלט עם מסך LCD מואר. יש גם את דגם ה700, שאני לא מוצא מחיר עליו כרגע, אבל הוא סה"כ כמו ה800 רק בלי מקלט הרדיו (חוסך לך כסף למקרה שרדיו לא מענין אותך).

בתוספת קטנה תוכל ללכת על ה900 שהוא כבר מהווה קפיצת מדרגה, כיוון שיש לו מגבר דיגיטלי (כמו גם לNH1) והפאנל הקדמי בנוי מאלומיניום. לא היסטרי, אבל הגיוני שהוא יותר עמיד.

הדגם הכי יקר הוא הNH1 שכולו בנוי ממגנזיום, אבל המון מעל התקציב שלך (סביבות ה$380).

כמובן שהדגמים היותר זולים עובדים על בטריות בגודל AA, ורק ה900 ומעלה באים עם GUMSTICK. זה פשוט משפיע על הגודל, אבל אני אישית מעדיף גודל AA כי תמיד אפשר לקננות נטענות חדשות בקלות, או לקנות אלקליין רגילות כשאתה בטיול ארוך ואין לך איפה להטעין.

ובנימה אישית: אני חושב שתהייה מרוצה עם כל מה שתקנה. יש המון ניואנסים קטנים, שגעונות שיווק של . הכי חכם זה להשקיע כמה שיש לך, לא יותר מדי ולא פחות מדי, ואתה תהייה מרוצה.

סתם בתור דוגמא מעצמי, אני משתמש כבר שנה בN510 (הדור הקודם של מינידיסקים) שהוא הדגם הכי זול (לא כולל ה410, אבל הוא לגמרי בליגה של "זול מדי") של משנה שעברה, ואני מרוצה ממנו עד הגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי על ההסבר!!!

מה זה gumstick?

ולא נראה לי שאני יצטרך יותר מה600 כי אני צריך להעביר שירים רק מהמחשב.

אחי איזה מחיר יהיה ל600 אתה משער?

ה800 יהיה הרבה יותר יקר ממנו?

אני צריך את אחד מהדגמים לפני תחילת הלימודים! יש מצב שה800 יגיע לפני תחילת הלימודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי לך מחירים בסוגריים. אם אתה מתכוון לארץ, אין לי מושג צריך לחכות שיצאו פה ואין שום מידע לגבי תאריך הגעה.. בכל מקרה המחירים המומלצים של ישפאר (היבואן הרשמי של סוני) תמיד מוגזמים, ואחרי שהמכשירים מגיעים ליותר חנויות המחירים יורדים, אם כי עדין הם תמיד יותר יקרים בארץ.

GUMSTICK זה שם לסוללות השטוחות, מלבניות, שיש במכשירים היותר יקרים. בגלל הגודל שלהן המכשירים יותר דקים.

הנה דוגמא לסוללה כזאת. זה לא מה שיש ספציפית במינידיסקים, אבל ככה זה נראה.

נ.ב

אם ניקח את הדגמים הקודמים, הNETMD שנמכרים בארץ, הזולים מבינהם (ה510,410 שפופולרים מאוד בארץ) נמכרים במחירים טיפה יותר גבוהים מאשר ארה"ב, ככה שאותם לא כדאי לקנות בחו"ל. אם נסתמך על זה יכול להיות שהMH600 גם לא יהיה יקר מדי, אבל יכול להיות שיקח לו זמן לרדת למחיר נורמאלי. הפתרון היחיד שניראה הגיוני הוא שתנסה להביא אותו מחו"ל עם מישהו שנוסע בקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...