samsung tab A t580 - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

samsung tab A t580

Simon Druckman
 Share

Recommended Posts

שלום רב לכולם

ברשותי סוג הטאבלט שהוזכר בכותרת. המכשיר של אמא ועל כן איני יכול להגיד מה גרם לתקלה. אז רק אפרט בקצרה. המכשיר עובד רק שהנסך מגע לא מגיב. הכפתורים בצד מגיבים כולם אבל פשוט לא ניתן לעשות כלום כי הוא תקוע על המסך הראשי ללא אפשרות להסיט את הדפים. לעניות דעתי כניראה ניכנס ווירוס (אולי?!) אני כן רואה שמכשיר מקבל התראות אבל שוב, לא ניתן לפתוח כלום. כל פעם שמנסים לעשות SWIPE על המסך זה גם משמיע צליל. בקיצור ניסיתי כל מני ריסטארטים מהכפתורים בצד. גם לא עזר ואפילו ניסית לעשות WIPE CHASH דרך הכפתורים בצד (לחיצה על כפתור בית + הדלקה+ ווליום) לא עזר. עכשיו אני שוקל לעשות באותה דרך FACTORY RESET. אין לי בעיה עם זה כי תאכלס אין שם הרבה חומר לשמירה. הדבר היחיד שאני בספק לגביו זה מערכת ההפעהל שתחזור לעבודה. כרגע המערכת כמו שקניתי את הטאבלט מהחנות היא בעיברית. האם FACTORY RESET ישנה זאת לאנגלית ואז אצתרך להתקין עיברית (מן הסתם להביא למעבדה) או שזה יחזור גם לאותה מערכת בעיברית אחרי ה-RESET?

אציין רק שכמובן מאחר והמסך לא מגיב אין אופציה לגשת להגדרות המכשיר הלאפס שם

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...