מחשב נייד לסטודנט 3500 שקל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

itay na

מחשב נייד לסטודנט 3500 שקל

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

3500 באילת

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

תכנות בעיקר, הרצת סביבות שלא אמורות לגזול משאבים יקרים מידי, פתיחת הרבה טאבים(ועבודה בשני מסכים) בו זמנית.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

חשוב(!)

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

אני מעדיף 15.6, משקל לא הכי קריטי לי שיהיה קל, אין צורך באורות

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

ללא מערכת הפעלה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

אילת, אשמח להמלצה למקומות לקנות

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

שבועיים מהיום

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

לא משהו מיוחד

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא במיוחד

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

כרגע אני עם vostro שחוגג בקרוב 3 שנים, קניתי אותו ב2200 שקל בזמנו והוא דיי איכזב אותי.

הסוללה מתה לפני חצי שנה(לא יודע אם זה נחשב זמן חיים סביר), הוא מרעיש בטירוף(למרות שניסיתי לנקות אותו כמה פעמים), המקלדת מאוד לא נוחה ואיכות הבנייה בינונית והמסך מזעזע.

מה שבעיקר חשוב לי זה שיהיה לי מסך טוב(משמש כמסך שני בד"כ וחשוב לי שיהיה נוח לעבוד איתו), שהוא לא ירעיש במיוחד ומקלדת נוחה זה בונוס מאוד לא הכרחי אבל תמיד נחמד(אני משתמש במקלדת חיצונים כמעט תמיד). 
מבחינת מפרט לדעתי 16G ראם וI7 או I5 יהיה טוב, מתלבט אם באמת להשקיע בI7. צריך לציין שאני עדיין לא יודע בדיוק אילו קורסי בחירה אני בוחר וכמה כוח עיבוד הם ידרשו ממני.

אשמח להמלצות, תודה רבה :)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ציטוט של itay na

Dell vostro שחוגג בקרוב 3 שנים, קניתי אותו ב2200 שקל בזמנו והוא דיי איכזב אותי.

DELL VOSTRO עלו על הבעיות שלהם והשתדרגו הרבה מאז...

מציע לבדוק אם האחריות עדיין בתוקף (לא יודע אם גם אז הם נתנו 3 שנים), הם יטפלו לך בהכל!

ציטוט של itay na

מבחינת מפרט לדעתי 16G ראם וI7 או I5 יהיה טוב, מתלבט אם באמת להשקיע בI7.

ברור 16G, מבחינת מעבד הנראה שלתכנות I5 יספיק, אבל בתקציב שלך אתה יכול להרשות לעצמך. [מה שכן, אני מציע להעדיף כרטיס מסך מעבר לבסיסי]

תראה כמה דוגמאות

(לא צירפתי של בגלל הרגשת האכזבה שנשארה לך, למרות שלדעתי הם מחשבים מצויינים, ויש להם עדיפות גם מבחינת 3 שנות אחריות שהם נותנים, ועוד באתר הלקוח):

https://www.mediashop.co.il/product/pd/245629/

https://www.winprice.co.il/product/מחשב-נייד-asus-ux431fa-an016t-אסוס-0?aff=Zap&aff_a=1

בהצלחה.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של aron1

DELL VOSTRO עלו על הבעיות שלהם והשתדרגו הרבה מאז...

מציע לבדוק אם האחריות עדיין בתוקף (לא יודע אם גם אז הם נתנו 3 שנים), הם יטפלו לך בהכל!

ברור 16G, מבחינת מעבד הנראה שלתכנות I5 יספיק, אבל בתקציב שלך אתה יכול להרשות לעצמך. [מה שכן, אני מציע להעדיף כרטיס מסך מעבר לבסיסי]

תראה כמה דוגמאות

(לא צירפתי של Dell בגלל הרגשת האכזבה שנשארה לך, למרות שלדעתי הם מחשבים מצויינים, ויש להם עדיפות גם מבחינת 3 שנות אחריות שהם נותנים, ועוד באתר הלקוח):

https://www.mediashop.co.il/product/pd/245629/

https://www.winprice.co.il/product/מחשב-נייד-asus-ux431fa-an016t-אסוס-0?aff=Zap&aff_a=1

בהצלחה.

היי,

תודה רבה על התגובה!
שקלתי לקחת את האסוס , אבל הבנתי שהסדרה book קצת בעייתית(לפחות מסך לא איכותי כל כך ). זה על סמך ביקורת ביוטיוב ומעט מחקר, אבל יכול להיות שאני טועה/הבנתי לא נכון. האם לדעתך כסדרה המחשבים עם איכות בנייה טובה? מסך סביר+?
כמו כן, האם יש המלצות לדגמים נוספים, שאשווה ביניהם(ולחילופין על סדרת הvostro שאולי אחזור אליה אם לדעתך השתפרה)?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי

VOSTRO  כן ולא.

ה  5480 עוד היו עם מסך , אמנם בסיסי, אבל בכל זאת .

היורש שלו, 5490/5590 ולמעשה כל ניידי מסדרות VOSTRO ו  INSPIRON

שנמכרים כעת באים עם מסכי TN זוועתיים למדי, כך שאין לך מה לחפש שם.

אותו הסיפור גם ב  VIVOBOOK למיניהם.

המצב משתפר רק בסדרת ZENBOOK, כלומר משתפר מבחינת איכות המסך,

אבל עדיין לא מבחינת טיב השרות.

התקופה הנוכחית לא ממש מומלצת לקניית זול, זול +,

כלומר כל מי שמחפש משהוא מעבר לבסיסי .....

נערך על-ידי napoleon45

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ציטוט של napoleon45

היי

VOSTRO  כן ולא.

ה  5480 עוד היו עם מסך IPS, אמנם בסיסי, אבל בכל זאת IPS.

היורש שלו, 5490/5590 ולמעשה כל ניידי Dell מסדרות VOSTRO ו  INSPIRON

שנמכרים כעת באים עם מסכי TN זוועתיים למדי, כך שאין לך מה לחפש שם.

אותו הסיפור גם ב  VIVOBOOK למיניהם.

המצב משתפר רק בסדרת ZENBOOK, כלומר משתפר מבחינת איכות המסך,

אבל עדיין לא מבחינת טיב השרות.

התקופה הנוכחית לא ממש מומלצת לקניית נייד זול, זול +,

כלומר כל מי שמחפש משהוא מעבר לבסיסי .....

לצערי אין לי יותר מידי ברירה, המחשב שלי עושה רעשים של טרטור ואני דיי סובל מהסיפור.

הZENBOOK סדרה יותר טובה?(שירות פחות מעניין אותי, בכנות, אקח את הריזיקות שלי בנושא)..

כמה אמור לעלות מחשב עם i7 ו16 גיגה ראם מסדרה עם מסכים נורמליים?(לגמרי מוכן להתפשר על השאר)

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

פופולרי עכשיו: למקרה שפספסת

בראש החדשות:

לחשב מסלול מחדש: ייצור השבבים של אינטל סובל מעוד עיכוב – והחברה תשקול סיוע חיצוני

יצרנית השבבים נאלצת להודיע למשקיעים שלה כבר עכשיו על עיכוב של חצי שנה לפחות במעבר אל תהליך ייצור מתקדם של 7 ננומטר - ועל גישה עסקית חדשה שלא תפסול על הסף שימוש בייצור שבבים חיצוני במסגרת חלק מהמוצרים

קרא עוד

באז-זון: כל מה שחם ברשת

חדש באתר