המקלדת והעכבר כל כמה שניות עובדים ואז לא באופן ממושך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקלדת והעכבר כל כמה שניות עובדים ואז לא באופן ממושך

elior2313
 Share

Recommended Posts

שלום.

בערך לפני חודשיים התחילה במחשב שלי בעיה שהעכבר והמקלדת לא עובדים אז הניסיון הראשון שלי היה לשנות את הפרוט של היואסבי במקלדת והעכבר זה לא עזר... עשיתי ריסטארט לא עזר.. לאחר מכן ניתקתי את הכרטיס מסך כי ראיתי שהמסך שכל המסך נתקע אחרי שהוצאתי והכנסתי הכל עבד לאחר שבוע זה קרה עוד פעם וכשהוצאתי והכנסתי את הכרטיס מסך לא עבד אז הוצאתי והכנסתי את הראם וזה עבד אחרי שבועיים עוד פעם הבעיה והוצאתי את המעבד והחזרתי והכל עבד לי עד אתמול וניסתי את הכל ושום דבר לא עבד ובדקתי מעלות הדבר הכי גבוה היה על 50

מערכת הפעלה : 10

מעבד : i5 3470

כרטיס מסך : gtx 1050 ti

ראם : 4gb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של אורנקו נייד

בדקת את ה RAM עם תוכנה כלשהי? 

אם הזיכרון תקין, יש מצב שיש בעיה בלוח. הלוח שלך אמור להיות ישן בן 6 או 7 (לפי המעבד) ואולי הגיע הזמן להשתדרג.

מסתבר שזה היה שלוש בעיות 

הראם, הכרטיס מסך, הלוח אם

הראם לא תפקד נכון (לא יודע למה)

הכרטיס מסך אחרי שפתחתי אותו היה עליו נוזל יבש וכנראה שכל פעם הכרטיס מסך הגיע ל40 מעלות בערך הנוזל עשה משהו

בלוח אם היה את אותו הנוזל שהיה בכרטיס מסך רק באזורי הבטרייות וליד המעבד וליד הusb ports ובלמטה של הלוח אם

כרגע המחשב לא מתפקד כנראה בגלל הראם.. והייתה עוד בעיה והייתי צריך להחליף ספק כוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...