מחשב נייד לעבודה - תקציב 3,500-4,500! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לעבודה - תקציב 3,500-4,500!

xaier
 Share

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

5,500 - אם כי לא חייב, המליצו לי גם על בסך 3,500 שנאמרו לי כי הם מעל ומעבר מבחינת ביצועים.

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

עבודה, הרצת גרפים רבים בחיבור אינטרנטי המתעדכנים כל כמה עשרות מאיות השנייה (פחות משנייה), שימוש במקביל בתוכנות צ'אט כגון discord, כרטיסיות רבות בדפדפן ואופיס.

גיימינג - לא עיקר, אך אולי בעתיד יהיה שימוש מועט לגיימינג חובבני.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

עכבר? חחח אין משהו קריטי.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

לא חשוב.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא, אך כמובן שככל שיהיה קל יותר+מסך גדול יותר, כך טוב יותר. אך לא קריטי.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אני מעריך שיש צורך במערכת הפעלה כיוון שאני לא רוצה להתקין פרוצה שעלולה לפגום בביצועי המחשב, אך אם ייאמר לי כאן אחרת אז לא חייב. זה להחלטתכם.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא חייב מחנות ספציפית, אפשרי לרכוש מאילת! הבנתי שהכי משתלם לרכוש בKSP באילת, חנות שאני גם מכיר שנים וסומך עלייה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

במועד המוקדם ביותר, מבחינתי כבר מחר.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

מה שהכי טוב. מניח שUSB3 חובה.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

אם אפשרי - נפלא. אם לא, לא נורא. העיקר שיוכל לעבוד בביצועים מספקים ברמה הגבוהה למשך כמה שנים טובות.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

הומלץ לי על המחשב הבא, אשמח לדעות והאם יש אפשרות להביא משהו טוב יותר בטווח המחירים הרצוי:

Dell Vostro 15 5000 5590

כמו כן בדקתי והמחשבים הבאים נראים מעולים:

Asus Zenbook 15 UX534FTC

Lenovo IdeaPad 3 81Y400AKIV

Asus VivoBook 15 X571LI-AL065T

כמו כן, מה ההבדל בין שני מחשבי האסוס שציינתי לעיל? מבדיקה שלי הם ממש דומים מבחינת ביצועים, הvivobook אפילו עם ביצועים יותר טובים (מעבד i7 H שש ליבות ולא U 4 ליבות כמו בזנבוק) אך עולה ב500 ש"ח פחות, מדוע?

בנוסף, בדקתי בטווח המחירים ונראה כי כל הלפטופים ממש דומים, אלה של לנובו, ודל באותם מחירים עם הבדלים קטנים אך מפרטים ממש דומים, אפשר הסבר? אם המחירים כלכך דומים ומפרטים כלכך דומים, איך בוחרים? או לנובו? או בכלל דל?

נערך על-ידי xaier
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...