ריצודים במסך ומחשב נתקע - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ריצודים במסך ומחשב נתקע

Guymz
 Share

Recommended Posts

אהלן! מה נשמע?
יש לי מחשב בן כמה חודשים עם מעבד 3700x. המחשב כולו חדש חוץ מהכרטיס מסך שהוא נורא ישן (amd 5770).
היום כשנכנסתי לתמונה ישנה במייל פתאום התחילו להופיע לי סימנים מוזרים על המסך (לפעמים על כל המסך) וכל מיני ריצודים ואז הוא נתקע והפעיל את עצמו מחדש.
מאז זה קורה לי כל פעם שאני מפעיל את המחשב. יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הסיבה?
המחשב נקי מאבק וכל המאוורים פועלים.
מצרף תמונה כשזה קורה.

prob.jpg

נערך על-ידי Guymz
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לבדוק האם אלה הכרטיסי כמו שקראתי באינטרנט, הוצאתי אחד והפעלתי את המחשב.
עכשיו המחשב פועל אבל לא רואים כלום במסך. גם לא את הדברים של לפני שהווינדווס עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, סליחה אם אני נשמע קצת ביקורתי - אבל לצרף כרטיס מסך כזה למעבד שלך זה פשע נגד האנושות. טוב, לפחות נגד המעבדים.

אני יכול להניח שאתה לא ובגלל שהמעבד הזה מגיע ללא כרטיס מסך ורצית לחסוך, נאלצת להשתמש במה שיש לך.

ובכן... יש לך כמה אפשרויות.

1. בהנחה שאתה לא גיימר וצריך את הכרטיס מסך רק בשביל שתהיה לך תצוגה, הכי נכון לדעתי לקנות כרטיס מסך חדש הכי פשוט שיש (רק תקפיד שיהיה עם לפחות). אפילו GT 710 יכול להספיק.

ב-KSP למשל יעלה לך 210 ש"ח לגרסת ה-2GB (רק 11 ש"ח יותר מגרסת ה-1GB כך שזה עדיף): https://ksp.co.il/mob/item/76206

2. אם אתה בכל זאת רוצה לשחק קצת משחקים אבל לא רוצה להשקיע - חפש כרטיס יד שניה. RX470 ומעלה (RX480, RX570, RX580 וכו').

3. אם יש לך קצת חוש טכני, פתח את הכרטיס הנוכחי שלך ותחליף משחה תרמית. היא כנראה התייבשה עם השנים. יש מצב שזה יסדר לך את העניין של התצוגה.

יאללה בהצלחה (תחזור להודיע מה בחרת).

נערך על-ידי MyTechDesk
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא נשמע בקורתי ואתה לגמרי צודק! אני חושב בדיוק כמוך.
אבל אני צלם ולתוכנת עריכה (לייטרום) אין צורך בכרטיס מסך טוב והעדפתי להשקיע בשאר הרכיבים באופן זמני.
כנראה שהגיע הזמן להשתדרג:)
ובתור בעבר, הגיע הזמן לקנות כרטיס נורמלי אם אני כבר קונה, אולי יהיה לי קצת זמן לשחק.
תודה רבה על המענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...