מנסה להתקין Pi-hole על ASUSTOR דרך DOCKER וצריך עזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנסה להתקין Pi-hole על ASUSTOR דרך DOCKER וצריך עזרה

dror_gh
 Share

Recommended Posts

אני מקווה שזה הפורום הנכון לשאלה שלי 

יש לי NAS של ASUSTOR ואני רוצה להתקין עליו Pi-hole לפי מדריך שראיתי (המדריך במקור ל SYNOLOGY) ואני קצת מסתבך 

הורדתי את ה DOCKER אבל הוא לא יוצא קיצור דרך ואי אפשר (כנראה ) להפעיל אותו עצמאית. 

חיפשתי קצת ברשת והבנתי שב ASUSTOR כנראה צריך portainer.io יחד עם ה DOCKER , אז הורדתי את ה portainer ואני מקבל את המסך שבתמונה. מנה להבין מה אני עושה כאן , מישהו יודע לעזור במקרה? 

תודה רבה 

portainer.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג, אני ממש חדש לעולם של ה NAS ובטח שלא יודע מה צריך מבחינת DOCKER ו PORTAINER 

כשאני עושה LOCAL אני מקבל את המסך שבתמונה. 

עכשיו ניסיתי וזה נותן לי להתחבר אבל אני אמור להתייחס למה שרשום שם מבחינת השורות ? 

portainer2.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך שקובץ ה-socket  של צריך להיות במקום הנכון כדי שה-PORTAINER יוכל לדבר עם ה-docker. אני לא מכיר את הסביבה של האסוסטור בשביל להגיד לך איך לבדוק ולשנות את זה, אם זה עובד אז אתה יכול להניח שהכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אתה צריך שקובץ ה-socket  של לינוקס צריך להיות במקום הנכון כדי שה-PORTAINER יוכל לדבר עם ה-docker. אני לא מכיר את הסביבה של האסוסטור בשביל להגיד לך איך לבדוק ולשנות את זה, אם זה עובד אז אתה יכול להניח שהכל בסדר.

עכשיו שאני בפנים ה registries ריק , ולפי אותו המדריך אני אמור לראות שורה של pi-hole 

אז מה עושים ? צירפתי תמונה 

תודה 

portainer3.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...