8 שנים אחרי שהושק, היחידי אולי שעדיין רלוונטי גם היום - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

8 שנים אחרי שהושק, היחידי אולי שעדיין רלוונטי גם היום

nec_000
 Share

Recommended Posts

אחד מכרטיסי המסך היחידים (אם לא היחיד ממש) שהצליחו לשרוד כל כך הרבה שנים ועדיין להיות רלוונטי עד היום 2020

ולספק חווית משחק סבירה, ולכן יכול עדיין להיות רלוונטי (ביד שניה) עבור מחשבים בתקציב זול.

אגב יש לי שניים כאלו בבית (בשתי מערכות נפרדות), ואני עד אישית לכך שהם עובדים נהדר על כל מה שזורקים עליהם.

זה לא רק הסוקר מטה שחושב כך.

וזה מה שלקח טימי הכריזמתי לבחינה הפעם, רק כדי להנות (גם הוא) מהתופעה הנדירה הזו בתחום ההאצה הגראפית.

אם משווים את הדגם הזה למקביליו מאותה תקופה, הם כבר אינם רלוונטיים, חלשים מדי, חסרים בזכרון VRAM, לא זוכים

לעדכון כבר כמה שנים רבות וטובות (מאז 2015) ולכן אף אחד לא נוגע בהם עוד בשוק היד השניה, 

בשעה שהוא.... הוא עדיין ממשיך לקבל עדכונים,  שיפורים, ומיטוב ביצועים - פשוט לא יאמן.

לא זכור לי בתחום החומרה של , מוצר אחר בתחום ההאצה הגראפית, ששרד כל כך הרבה שנים ועדיין רלוונטי:

**מחיר השוק של המוצר הזה ביד שניה נע סביבות 100-200 ש"ח, כאשר 150 ש"ח כנראה מתאר היטב את **המחיר הממוצע** שבו הוא עובר יד.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...