מסך מחשב לסוני ולמחשב? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מחשב לסוני ולמחשב?

DannyL6262

Recommended Posts

היי חברים, רציתי להתייעץ איתכם לגבי רכישה של מסך מחשב. התקציב שלי הוא עד 1000 שקלים ורציתי להביא מסך שיחובר גם לסוני וגם למחשב שלי, בגודל 27". רציתי לשאול לגבי קצב רענון מסך, שכן אני יודע ומבין שעם מסך 144HZ אני לא אוכל להפיק ביצועים טובים יותר מהסוני שמוגבל ל60FPS, אבל קראתי (וראיתי סרטונים ביוטיוב) שמציגים שהLAG INPUT של מסך 144HZ משפר משמעותית חווית משחק בסוני מאשר צג של 60HZ. בנוסף אני מתכנן שהמסך יהיה מחובר גם למחשב כך שגם אוכל להנות מחוויה חלקה יותר גם בצפייה בסרטים.

רציתי לשאול מה דעתכם והאם כדאי לי לרדת למסך 24" עם 144HZ (מפאת תקציב) או לדבוק ב60HZ אבל מסך 27"? האם שימוש בחוויה משרדית במחשב ואולי שיפור קטן בחווית משחק בסוני שווים את זה? ואם כן, מה אתם ממליצים לי בטווח התקציב שלי (יש לי אישית מנסיון העבר העדפה לסמסונג)? תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

אתה משחק תחרותי ברשת?

כן אחי, אני כרגע חזק במולטי של קוד ובווארזון כשאני שם דגש על כך שאני משחק עם מקלדת ועכבר שמחוברים פיזית עם כבל לסוני (יש תמיכה בציוד הזה) מה שמוריד את המצב שיש לי LATENCY של שלט שמחובר עם בלוטוס. אבל כן, רוב שאר השימוש שלי מהסוני חוץ מקוד זה יותר משחק סינגל ואחרי שיימאס לי מקוד אני לא יודע באיזה משחק אחר אשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שכיף הרבה יותר לשחק ברזולוציית 1440P על מסך 27" , כיוון שמתקבלת תמונה חדה הרבה יותר, על מסך גדול יותר, לגיימינג תחרותי כל הPRO ממליצים על מסך 24" בלבד, כיוון שהעין האנושית מסוגלת לקלוט הרבה יותר פרטים במהירות מהמסך דווקא ב24" ולא יותר.

אתה צריך להחליט מה עיקר עבורך, סינגל או מולטי תחרותי, עפ"ז תחליט מה עדיף עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

למרות שכיף הרבה יותר לשחק ברזולוציית 1440P על מסך 27" , כיוון שמתקבלת תמונה חדה הרבה יותר, על מסך גדול יותר, לגיימינג תחרותי כל הPRO ממליצים על מסך 24" בלבד, כיוון שהעין האנושית מסוגלת לקלוט הרבה יותר פרטים במהירות מהמסך דווקא ב24" ולא יותר.

אתה צריך להחליט מה עיקר עבורך, סינגל או מולטי תחרותי, עפ"ז תחליט מה עדיף עבורך.

הבנתי אותך אחי... אז בהתחשב בLAG INPUT, אתה חושב שיש טעם להביא מסך של 24" עם 144HZ? לא מיותר מדי? אם תגיד שזה מיותר אביא כבר את ה27" כי אין ספק שכרגע ההעדפה העיקרית שלי הם משחקים סינגל. (הסוני היה מחובר המון זמן לטלוויזיה הגדולה בסלון והגרפיקות של המשחקים היו חלק גדול מההנאה שלי, משהו שלא קורה כרגע עם המסך הנוכחי שיש לי בחדר שהוא מחובר אליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש מסך 27"  2560X1440 פאנל , למרות שהוא יקר ב200-300 שקלים מהתקציב שלך, כדאי לנסות למתוח אותו, אתה תהנה מזוויות צפיה ותצוגת צבעים רחבה ומדוייקת הרבה יותר.

אם קשה לך עם המחיר קח פאנל VA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

תחפש מסך 27"  2560X1440 פאנל IPS, למרות שהוא יקר ב200-300 שקלים מהתקציב שלך, כדאי לנסות למתוח אותו, אתה תהנה מזוויות צפיה ותצוגת צבעים רחבה ומדוייקת הרבה יותר.

אם קשה לך עם המחיר קח פאנל VA

האמת אחי שנכנסתי לכל העניין של בדיקות מסכים וזה רק לפני 3 ימים, אני לא הכי מבין בזה עדיין.. יש סיכוי אולי תוכל להמליץ אתה על משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של No-One

https://ksp.co.il/?uin=75976&select=.1024..230..199..1468.&txt_search=

יחסית למפרט שלו הוא מסך זול וטוב, דרמים אחרים כבר עולים לכיוון ה1400+-

נראה מסך מצויין הבעיה שיש לו רק חיבור אחד של וDP, זה לא כלכך עוזר לי כי אני צריך חיבור אחד לפחות של לסוני והמחשב שלי דורש או DVI או (אין לו DP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב המסכים זה מה שיש, וגם אם נמצא מסך עם חיבורים נוספים, בקטגוריה הנוכחית המחירים כבר עולים ל1400 בערך.

הפתרון הכי פשוט הוא לקנות מתאם בכמה שקלים, במקום לחפש מסך יקר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...