הוספת ראוטר נפרד לשיפור איכות ה-WIFI - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת ראוטר נפרד לשיפור איכות ה-WIFI

bendisar

Recommended Posts

שלום לכולם
יש לי ראוטר+מודם של (NB403)
בחיבור קווי הוא די יציב, אבל איכות אות ה -WIFI שלו היא גרועה ביותר ומאוד לא יציבה
הבנתי שכדי לשפר את המצב אני יכול לקנות ראוטר בנפרד ולהשתמש במכשיר של אך ורק בתור מודם.
איזה הגדרות אני צריך לעשות בראוטר שאני אקנה ואיזה הגדרות צריך במכשיר של בזק?
בנוסף לכך, האם ניתן/מומלץ להחליף את המכשיר של לגמרי ולהשתמש במודם+ראוטר פרטי שלי?
בנוסף לכך אשמח למלצות לראוטרים בעלי עוצמת שידור WIFI טובה בטווח מחירים של 400 ש"ח

תודה רבה לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ממליץ לקנות ראוטר משולב מודם אלא לשאת ולתת עם על הנחה במכשיר והסבתו למודם

2. הסיבה היא שהטכנולוגיות משתנות תדיר כמו גם הצרכים שלך. ייתכן שהראוטר שתקנה לבדו גם לא ייתן כיסוי מלא

3. הראוטר של (כמו כל הציוד של כל הספקיות) הוא בעייתי לא רק ב-WIFI אלא גם בניתוב. הם פשוט מכשירים מאוד בסיסיים

4. אם אתה מרוצה מהביצועים הקוויים שלו, ההמלצה שלי למשוך כבל לאיזור ה-WIFI המרכזי ולשים שם אקסס פוינט איכותי דוגמת UNIFI, ככה יהיו לך 2 רשתות wifi סבירות ומינימום השקעה במכשירים. את האקסס פוינט אפשר לנצל לכל עתידית שתבנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה,
אני אמנם מרוצה מהניתוב של המכשיר של , אבל הרשת WIFI בעייתית
זה לא רק עניין של טווח, אלא יציבות. גם מכשירים מאוד קרובים מקבלים חיבור מאוד לא יציב דרך ה-WIFI, בעוד החיבור הקווי הוא יציב.

האם במצב כזה כדאי לי פשוט לקנות access point שיהיה צמוד לראוטר, ולנטרל את הרשת WIFI של המכשיר של בזק?

או שבמחיר של access point  כדי פשוט לקנות ראוטר מוצלח (ללא מודם) שיספק חיבור WIFI מוצלח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב להפריד, כל מכשיר עושה את מה שהוא יודע הכי טוב (הראוטרים של הספקיות אצלי כמודמים בלבד, לזה מתחבר ראוטר cisco שקניתי לניתוב, סוויץ' cisco שקניתי לפיצול וכמה access points).

אם אתה מרוצה מהניתוב הייתי רוכש access point של unifi וממשיך איתו לרשת הבאה, כך גם תוכל למקם אותו במקום אחר בבית "ולהנות" מ-2 אלחוטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...