נייח עד 12K לעריכת דוקו + גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייח עד 12K לעריכת דוקו + גיימינג

itamar2020

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

התקציב הוא 12,000 שקל ואפשר לחרוג עד 13,000 שקל.

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

השימושים המרכזים הם תוכנות adobe, ספסציפית premiere וAfter Effects, אני גם חובב, אני נהנה מתחום רחב של משחקים, האחרונים - doom eternal, doom, CSGO, Red Dead Redemptio2, Minecraft.

אני שוקל לקנות משקפי בשביל half life alyx, הבנתי שהמחשב צריך להיות VR Ready.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

אני חושב כבר כמה זמן להחליף את המסך שלי, 23-27 אינץ מועדף, לפחות 144 הרץ, וHDR כמה שיותר גבוה, אין צורך ב4K.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

עד עכשיו השתמשתי במחשבים .

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

חשוב מאוד, רעש מפריע לי להתרכז.

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

לא, חשוב לציין שאין לי צורך במחשב יפה, כל עוד הוא עושה את העבודה, אני במלא לא אביט בו, רק במסך.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

אני לא צריך שום תוכנה מתכנת אליו, חוץ ממערכת הפעלה, הרכבת המחשב בחנות חובה.

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא, חיפה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

בימים הקרובים, יהיה בעייתי אם הסגר ימנה ממני לקבל את המחשב.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

? הרגילים אני מניח

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

אני צריך כרטיס קול באיכות גבוה. מעריך מחשב שיכול להחזיק להרבה זמן. יש לי העדפה לAMD וNVIDIA.  בעריכה אני לא עובד עם המון חומר באותו הזמן, בינוניים עד קצרים (2-4 דקות בדרך כלל ולפעמים 20-30 דקות). אני צריך הרבה RAM, בין 32 ל64, משתמש כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...