בעיית מתח מסתורית במחשב - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מתח מסתורית במחשב

The Leo Moons

Recommended Posts

יש לי בעיית מתח כלשהי במחשב, היה לי אותה גם לפני שעברתי דירה. הבעיה מתחלקת ל-2 תקלות.

הראשונה, התקני שלפעמים מפסיקים לתפקד ואני צריך לנתק אותם לכמה דקות ולחבר שוב כדי שיעבדו, ניתן דוגמה.

יש לי כ- 6 יציאות מהלוח אם, אם אני משתמש ב-3 יציאות במקביל, התקן אחד פתאום מפסיק לעבוד, למשל המתאם wifi דולק,

אבל המחשב לא מזהה תמיד, אומנם אם אני מנתק ומחבר במקום אחר, הוא יכול פתאום לעבוד. אני מרגיש שזה משגע את המתאם ,

המודם תקין, המחשב מזהה את המתאם ומראה לי שהWifi מחובר, אבל אין או יש אבל טוען דפי בצורה איטית להחריד.

או לחלופין, אם אני מחבר את הטלפון כדי להעביר ולגבות קבצים, קצב ההעברה איטי מהרגיל ובמקביל המחשב מתחיל לעבוד בצורה מאוד איטית,

העכבר בקושי מגיב, ברגע שאני מנתק את הכבל מהטלפון, המחשב חוזר לנורמה. בקיצור - משהו בתפקוד של היציאות משובש לגמרי.

התקלה השניה קשורה למסך. המחשב נמצא בחדר שקרוב לחדר שינה, בכל פעם שמכבים או מדליקים בחדר שינה את האור,

המסך שנמצא כאמור בחדר הסמוך נהיה שחור לכמה שניות, הוא לא כבה, הנורה של הpower עדיין דולקת.

פשוט אין תמונה לכמה שניות והמסך חוזר לתת תמונה. קרה לי פעם אחת שכיביתי את האור בסלון שהוא רחוק יותר -

והמסך נהיה שחור לכמה רגעים.

החשד שלי שיש מתח שיוצא מהמסך ומשבש את כל העסק, או שזה בכלל יוצא מהלוח אם.

בהתחלה חשדתי שהארקה בבית אינה תקינה, אבל גם לפני המעבר דירה, היתה לי בעיה דומה עם תופעות לוואי דומות. אז זה נשמע לי פחות סביר.

ניסיתי לפתור את זה ע''י פירמוט והתקנה מחדש של , החלפת כבל לספק כוח ואפילו החלפתי את הספק כוח, כל הנסיונות היו כושלים.

רציתי לחבר למחשב, מסך אחר ולראות אם המסך מגיב באותה צורה כדי לשלול את מקור הבעיה במסך לפחות - אבל אין לי מאיפה להשיג עוד מוניטור.

עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...