אקדחי אוויר - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקדחי אוויר

The_overclocker

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
כי יש לי חבר שחושב שהוא יכול לאלתר משהוא מצינורות ולבנות מנגנון שהוא המציא על דף נייר...מה שנראה לי לגמריי בילתי אפשרי!... דרוש בזה דיוק מילימטרי ואיכות עמידה...לא להדביק חלקים עם דבק אפוקסי...

איזה זלזול אבי איזה זלזול איי איי איי.. חח זה לא נקרא לאלתר אלא לבנות דגם (ודיברתי על זה איתך היום.. לי לא נראת

כזה מזלזל למה עכשיו כן ?) וכל דבר ממצאים בהתחלה על הנייר זה מה שנקרא ס-ק-י-צ-ה (לא יודע אולי קשה לך מדי להגיד את זה  ;) ..)

ותאמין לי אם אני אדביק אותך לקיר עם אפוקסי (חח זה יהיה מעניין  ;D ) אתה לא תזוז מילמטר ! וחוץ מזה אפשר גם לרתך.

כזה דבר לא עושים ביום או יומיים, ואם לא רצית לעזור לי כי אין לך סבלנות לבנות אחד אז למה לעזאזל לזלזל ככה  ::) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לדעתי אם מישהו היה אומר משהו כמו:מי יורה עם כדורי פלסטיק?

חובבים

הייתם מתחילים לרדת עליו

אבל משום מה בגלל שהיא בת היא מבלבלת תמוח[העיניין עם ואנונו] כמה שהיא רוצהה[לדוג:ההודעה הראשונה בעמוד הזה], וכל החנונים פה מתחנפים וקוראים לה בובה או אנערף.

פתטי.

ולא אתה לא יכול לבנו רובה אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, G.I. Jane, תירגע... אני לא מנסה לשחק אותה סוחרת נשק, אני מנסה לעזור. אחרי זה,

לנשק צריכים להיות נהלי בטיחות וזהירות שצרייך לפעול על פיהם, לא להחזיק אותו טעון בבית, תמיד

לנצור אותו ולשאת אותו עם הקנה למטה, זה דבר שכל טירון לומד ביום הראשון בצבא. אני לא יודעת

כיצד החבר שלך תפעל את הרובה שלו, אולי הוא נהג בשאננות יתר, זה אפשרי, וכשנוהגים כך, גם

פילטרים של סיגריה במקום כדורים יכולים להיות מסוכנים. אנשים שרוכשים את הנשק הזה עושים את

זה כחיבה למה שנקרא shooters ואני לא מתכוונת לעזור לילדים מפגרים שמתכוונים להוציא

את העצבים שלהם על יונים ועל החרסינה של השכנים. מי שירצה, שיפנה אליי אני כבר אדבר איתם.

בארץ יש לזה חוקים וחבל ביורוקרטי ארוך (כמו בגרמניה) ואם אין לך את כל האישורים שצרייך

אז פשוט יזיינו לך את השכל מפה עד ביירות ולא לכל אחד יש זמן וכסף לזה. חברים שלי גם הזמינו

חלקים מחו"ל בהתחלה ואח"כ כשהם כבר למדו את כל הקטע של הבאליסטיקה, הם התחילו לייצר

חלקים (מתכתיים) בעצמם (בסדנא במפעל מתכת שהם עובדים בו). הורידו מפרטים טכניים וסרטוטים

מהרשת, "שיפצרו" אותם להתאים לדרישות שלהם וייצרו בעצמם. אז בבקשה, אם אתה בוחר

לזלזל במישהו, שיהיה כבר בי אבל לא בחברים שלי, אנשים שיודעים מה הם עושים...

לחברים שלי יש מספיק שכל כדי לדעת למי לעזור, חוצמזה, יש פורומים של sharpshooters בכל

הרשת ואפשר להתייעץ גם שם (בתנאי שמישהו יקח אותך ברצינות ולא יתחיל להתנשא ולנקנק).

ובקשר לכדורי עופרת, כשאני יריתי אני יריתי במטרה לפגוע במטרות מסובכות וזה ידוע שכדורי עופרת

מדייקים יותר. זה שיש מפגרים שלא יודעים לנצור וטוענים את הרובה במבנה סגור שאינו מתווח ומסתובבים

איתו כשהוא טעון, עם האצבע על ההדק. טוענים רובה אך ורק כשאתה כבר מוכן לכוון אל המטרה,

לא בדרך אליה, ובטח לא כשיש ילדים בסביבה. זה כלל שכל בנאדם שיש לו לפחות 2 תאי מוח יודע אם

הוא משפשפ אותם אחד בשני... so sodd it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לדעתי אם מישהו היה אומר משהו כמו:מי יורה עם כדורי פלסטיק?

חובבים

הייתם מתחילים לרדת עליו

אבל משום מה בגלל שהיא בת היא מבלבלת תמוח[העיניין עם ואנונו] כמה שהיא רוצהה[לדוג:ההודעה הראשונה בעמוד הזה], וכל החנונים פה מתחנפים וקוראים לה בובה או אנערף.

פתטי.

ולא אתה לא יכול לבנו רובה אוויר.

פףףףףףףףףףףףף מה הקשר!!!!!!!!!??????? אז מה אם היא בת חחחח מה אתה בן שלוש? למי אכפת מזה שהיא בת.... מה שהיא ניסתה לומר זה שאם מתעסקים עם העניין של רובי אוויר אז עדיף עופרת כי זה יותר טוב בהרבה מובנים...ולא הייתי יורד עליך אם הייתה אומר את זה אלה רק מסכים איתך בנושא.

ולא אני לא רואה מישהו קורא לה בובה חחחחח

אההה וכן...חנון קרא לדודה שלך! טמבל... >:(

ויורי עכשיו אליך חברי הנאמן :P

אני לא מזלזל אני אומר לך מה שאמרתי לך היום שהסברת לי... שזה לא ילך פשוט...תראה את החברים של MERRYMOON הם עשו את זה עם הרבה יותר אמצעים שלך אין... ואני יודע מה זה סקיצה אל תעשה ממני מפגר..רק אמרתי ששם ראיתי את זה על הנייר שהראתה לי... ואני ידביק את אחותך עם דבק אפוקסי ואז ידביק את עצמי שם בידיוק על ה.... לא משנה :P מה שאני רוצה לומר בסה"כ שזה דיי חובבני ולא נראה לי שזה יעבוד...אבל תמיד אפשר לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ותמיד אפשר לקנות רובה מוכן במחיר של עד 100 דולר. תאמינו או לא אבל יש. הם לא משהו, מקסימום

מבקשים ממישהו שיכוון אותם. חברים שלי אמרו לי שהם היו שמים שם קפיץ (אז מה אויר בזה..? ;D) והיו

מכוונים אותו כך שהכדור יטוס מעל למהירות המותרת בחוק (יש שם חוקים אפילו לזה) וכל מיני כאלה.

רק אם יש הרבה כסף להשקיע ואתם באמת מתכוונים לקחת את זה ברצינות ולא סתם לירות ביונים. כל

הקטע, גם ההרכבה וגם הירי, דורשים ריכוז ומוטוריקה עדינה מפותחת. אפשר להשוות את זה למשחק סנוקר.

רק שבמשחק סנוקר אף אחד לא נפגע (אלא עם מדובר בהימורים...). התחביב הזה דורש הרבה מיומנות

ואחריות אז רק אם אתם רציניים...

http://www.airgunexpress.com/

כאן יש גם רובי פיינט בול ורובי אויר בפחות מ-50 דולר: http://www.airgunstore.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי אלייך כשאמרתי שהוא לא יכול לבנות רובה אוויר.

יהיה לו פי אלף יותר קל להבריח אחד.

ואת לא מבינה את הנקודה שלי.

הנקודה שלי היא שהבנאדם שאל איפה אפשר לקנות צעצוע ואת מתחילה להסביר לו על רובי אוויר אמיתיים ולתת הרצאות של צער .

וחבר שלי ידע טוב מאוד לאן הוא מכוון אם לא הבנת.

וכן אתה חנון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי לא רצה להבריח, הוא לקח את זה כתחביב והיום הוא כבר מייצר כאלו בעצמו באיכות עולמית.

תראה, אם הוא רוצה רובה אויר אני אעדיף להסביר לו מאשר שהוא ילך ויעשה שטויות וסתם יסתבך או

יפגע במישהו חס וחלילה. (חכה, אולי אחרי כמה סקיצות והסברים הוא ירד מזה ויעבור לרוגאטקה ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי היה רובה כזה של הכדורי גומי האדומים החראות האלו ואני לא מדבר על האקדח אלא על רובה ממש...... הגיע למרחק של איזה 20 מטר (יעני 20 מטר יעיל לעשות סימן כחול)..... ניסיתי לצוד איתם עורבים (יש מלא במושב שלי)...... הכלבות שלי עזרו לי בציד מואהאהאהאה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dood did u hear about anger managment sessions?

.(...Cause i know someone whom might help (if it's not too late

חחחחחחחח

אל תדאג אני בן אדם מאוד רגוע בדרך כלל...אבל שאני מתפרץ אני מתפרץ...אני בסך הכל שונא שאנשים באים ומתחילים עם שליליות סתם בלי סיבה: תוקפים מאשימים מכנים בשמות וכ"ו...אני שונא את הפוזה הזאת.. זה מה שגרם לי להתעצבן קצת..

נ.ב כולם לכו ותצביעו בסקר שלי על האמונה בתקופה האחרונה...ותרשמו את הדעות שלכם אני ישמח לקרוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

....חחחחחחחח.......חחחחחחחחחחח.........הומווווווווווו........חחחחחחחחחח....

כוס אמאמאמא שלך יא כלב אוכל זין בתחת מוצץ חרא מזדיין מפגר חסר חיים והשכלה לך לך הביתה לחור שממנו יצאתה יא פג...כישלון באבולוציה...הפרעה אקולוגית לרצף של הטבע...פריק של אלוהים....חניך ויצו!

לך לך מפה אף אחד לא רוצה אותך יש שלילי מסריח... איך שהגעת התחלת לתקוף...אז מצוץ לי ת,זין יא קוקסינל מפגר..ליפני שאני יאנוס את מאמ שלך, יחתוך לאבא שלך את הזין ויתן לכלב שלי לאכול אותו עם רוטב שום עסיסי וטעים...ואז נעשה סלט מההורים שלך ונחלק את זה לנזקקים שיאכלו קצת בשר של חיות לא מפותחות... >:(

יש עוד אם אתה רוצה יא כלב צולע אבל נשמור לאחר כך...

What the hell ?!!?

אוי איזו רמה !!! הפורום מדרדר משניה לשניה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פקה פקה

כמה אתה מדבר ג'ינג'י

ואגב רול ד פיסי

מה שממש גרוע ברובה הזה שהיה לך זה שהכדורים שלו עלו[אין לי מושג אם עוד מוכרים את זה] ממש הרבה.

זה גם לא אמין ממש.......

חחחח

אני שלילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...