מחשב למשחקים באיזור 5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים באיזור 5K

Shay s

Recommended Posts

שלום חברים

אני מתחיל לחשוב על מחשב חדש למשחקים

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

באיזור 5K אפשר חריגה

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?

משחקים וכללי, ברשותי מסך אבל לא ממש מכוון לשחק רק ב 4K

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

מקלדת

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

ברשותי 2 כוננים Sandisk II 240G

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?

מעדיף בלי אורות אבל לא קריטי, אבל חשב מארז עם אוורור טוב כולל איוורור עליון בגלל המיקום של המחשב

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

מעדיף KSP

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט מ KSP שנראה לי בכיוון הנכון לגיימינג עד 5K:

מעבד AMD: מעבד AMD Ryzen 5 3600 3.6Ghz AM4 - Box - Box
  מאוורר למעבד: Original AMD CPU Cooler
  לוחות אם למעבדי ‏AMD: לוח אם Gigabyte B450 AORUS M AM4, AMD B450, DDR4, 2xPCI-E, DVI, HDMI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill Aegis 2x8GB 3000Mhz DDR4 CL16 Kit 1
      כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte RTX 2070 SUPER WINDFORCE OC 3X 8GB GDDR6 HDMI 3xDP 1
      דיסקים קשיחים: 0
      כונני SSD: כונן Corsair MP510 CSSD-F480GBMP510 480GB SSD M.2 2280 Retail 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי Antec 650W 80+ Bronze NE650M 1
      מארזים: מארז ללא ספק Antec NX800 ATX Case - צבע שחור 1

מחיר החבילה: 4980 שקל
עמוד מוצר

* שדרוגים שאפשר לשקול :

*קירור שקט יותר למעבד (שנוי במחלוקת אם בכלל צריך - להרבה זה לא הפריע בכלל - ומנסיון גם המקורי די חרישי על המעבד הזה)

*מעבד - אפשר גם לעלות ל3600X בתוספת של כמאה שח ולקבל תדר מעט מהיר יותר - או להשקיע וללכת ל 3700/3800 אבל בתוספת משמעותית של כמה מאות שיבואו ע"ח דברים אחרים אני מניח וחבל

*זכרונות - אפשר לשקול מעבר ל 2X16 - אבל שוב היה חבל לי לרדת בדברים אחרים כשמדובר בגיימינג - ברוב המקרים 2X8 יהיה מספק לגמרי- ומקסימום אפשר להוסיף בעתיד עוד זוג 2X8

*מארז -מה שבחרתי די גדול ומאוורר - אפשר לבחור כל מה שנראה לך ..

*SSD - נראה לי שיחד עם השניים שיש לך זה יהיה טוב ומספק - לשיקולך..

תראה מה דעתך ונעזור לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של gilboag

* שדרוגים שאפשר לשקול :

*קירור שקט יותר למעבד (שנוי במחלוקת אם בכלל צריך - להרבה זה לא הפריע בכלל - ומנסיון גם המקורי די חרישי על המעבד הזה)

*מעבד - אפשר גם לעלות ל3600X בתוספת של כמאה שח ולקבל תדר מעט מהיר יותר - או להשקיע וללכת ל 3700/3800 אבל בתוספת משמעותית של כמה מאות שיבואו ע"ח דברים אחרים אני מניח וחבל

*זכרונות - אפשר לשקול מעבר ל 2X16 - אבל שוב היה חבל לי לרדת בדברים אחרים כשמדובר בגיימינג - ברוב המקרים 2X8 יהיה מספק לגמרי- ומקסימום אפשר להוסיף בעתיד עוד זוג 2X8

*מארז -מה שבחרתי די גדול ומאוורר - אפשר לבחור כל מה שנראה לך ..

*SSD - נראה לי שיחד עם השניים שיש לך זה יהיה טוב ומספק - לשיקולך..

תראה מה דעתך ונעזור לך

שדרגתי ל מעבד 7 3700X 3.6Ghz 

בנוגע ל SSD, בתוספת של 150 ש"ח אפשר לקבל A400 SA400S37/960G 960GB SATA III‎

מה אתה אומר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shay s

בנוגע ל SSD, בתוספת של 150 ש"ח אפשר לקבל Kingston A400 SA400S37/960G 960GB SSD SATA III‎

מה אתה אומר עליו?

לא חושב שכדאי להתפשר על שיודע לקרוא ב 400-500 MB/S רציף במקסימום ולכתוב בהרבה פחות מזה.. כשיש לך אופציות שלא יקרות בהרבה על PCIEX במהירויות של 3000-3500MBS..

דעתי האישית . יש כאלה שטוענים שביום יום זה לא ממש מורגש לשימוש לא מקצועי.. עדיין 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...