מחשב נייח לעבודה בבית + גלישה באינטרנט עד 3,000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייח לעבודה בבית + גלישה באינטרנט עד 3,000 ש"ח

ard

Recommended Posts

עבר עריכה

מחשב נייח לעבודה בבית + גלישה באינטרנט

שלום לכולם יש לי אפשרות לפי המלצות שלכם לקנות חלק מהמפרט בארה"ב , כל זאת בכדי שיוזיל את עלות הקניית+ הרכבת המחשב בארץ 

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?                 עד 3,000 ש"ח    אפשרות לחריגה

2. מה שימושי המחשב (משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD למשל), יש דוגמה ספציפית למשחק או תוכנה?       עבודה באקסל, חישובים מורכבים קבצים גדולים, סרטונים, גלישה באינטרנט, מוזיקה

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?        לא כרגע

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)    לא, אבל יתכן ותהיה לי האפשרות לכונן SSD פנימי שארכוש בחו"ל אם יוזיל את העלויות (970 EVO M.2 1TB)

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?                      חשוב מאוד שיהיה שקט, ולא יתחמם משימוש ממושך

6. האם ישנה הגבלה או העדפה לגודלו הפיזי של המחשב ומשקלו, אורות וכו'?                   לא ממש, אשמח אם יהיה קטן וקל, אבל לא קריטי, האיכות חשובה יותר

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?                אין צורך, יש לי וווינדוס חוקי (אשמח רק אם יותקן )

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.                   לא אם זה כולל משלוח ,    אזור המגורים תל אביב

9. מתי מתוכננת קניית המחשב (רצוי מאוד לבקש מפרט במועד קצר מעת הקניה)?                                          במהלך החודש הזה / חודש הבא

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים (לדוג' USB Type-C או FireWire)?                           שיכלול   יציאות  VFA + + E-SATA   + כרטיס רשת +4USB     קידמי2   ואחורי2

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?                                                          כן

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:                 מינימום RAM    16GB + מארז טוב + ספק כח איכותי 

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ard

לא ממש, אשמח אם יהיה קטן וקל, אבל לא קריטי

מארז טוב (מאסיבי)

לא ברור מה הדרישות שלך מהמארז, מאסיבי סותר קל וקטן. רשמת 4 כניסות , משנה קדמיות\אחוריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...