2070 super או 2060 super - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2070 super או 2060 super

Tal13

Recommended Posts

הרכבתי מחשב שבנוי בעיקרו על מעבד 3600X ו16 GB ראם, ואני מתלבט בין ה2060 ל2070 SUPER

עד עכשיו הייתי די נעול על ה2070 , השאלה אם התוספת של ה500 ש"ח במחיר באמת שווה את זה?

אני כן חרגתי טיפה מהתקציב שתכננתי אך אם הפער הוא באמת משמעותי אני מוכן לספוג את ה500 ש"ח על מנת לקבל מוצר טוב יותר בהווה ובעתיד.

עיקר המחשב הוא לגיימינג ברשת (CSGO, PUBG וכו) ומשחקים חדשים כמו red dead redemption 2

וחשוב לי לשחק בגרפיקה גבוה.

אני כרגע מריץ על מסך לא משהו, אבל התכנון הוא לקנות מסך יותר מתקדם ל1080P אולי ל1440P בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של napoleon45

סליחה, לא הבנתי  :nixweiss:

קודם פתחת דיון  -

ועכשיו אתה שואל על כרטיס אחר ?

לא אמור להיות סדר הפוך ?

לא בהכרח.

הייתי די סגור עליו בהתחלה והאמת שהיום כבר כמעט והזמנתי אך חבר אמר לי שאולי אפשר לחסוך בעלויות של הכרטיס ל2060 סופר כי עלות המחשב כבר חרגה למעל 5K, וכשקראתי באינטרנט ראיתי שיש בניהם הפרשים של בערך 20-30 FPS במשחקים. אבל רציתי בכל זאת להתייעץ פה עם אנשים שמחזיקים באחד מהכרטיסים מה הם חושבים, האם התוספת היא משתלמת?

אני רק אציין שאין לי כל כך קשר לתחום החומרה והרכבת המחשבים ולכן אני מתייעץ כשאני לא סגור על משהו מסויים. בסופו של דבר אני לא מחליף מחשב כל שנה או שנתיים ולכן חשוב לי לעשות את הבחירות הנכונות במיוחד שמדובר בסכומים לא קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Tal13

הרכבתי מחשב שבנוי בעיקרו על מעבד AMD 3600X ו16 GB

ציטוט של Tal13

אני רק אציין שאין לי כל כך קשר לתחום החומרה והרכבת המחשבים ולכן אני מתייעץ כשאני לא סגור על משהו מסויים. בסופו של דבר אני לא מחליף מחשב כל שנה או שנתיים ולכן חשוב לי לעשות את הבחירות הנכונות במיוחד שמדובר בסכומים לא קטנים.

אתה אומר שאתה לא מומחה בחומרה אבל כותב שהרכבת מחשב - נראה לי מוזר...

המחשב כבר הוזמן ? -אם לא אז ממליץ לך למלא שאלון ולהראות את המפרט שהרכבת וננסה לעזור לך - זה בחינם אין כסף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאוד לא החלטי. אני לא מבין את השאלה או יותר מדויק, אני לא מבין איך מישהו חוץ ממך יכול לענות עליה. משתלם או לא, שווה או לא, זה רק אתה יודע. איזה ביצועים אתה רוצה? מה שתשלם זה מה שתקבל. 2070 סופר מהיר ב10 ל20 אחוז מה2060 סופר. העלייה במחיר, בהתאם, היא גם באזור ה20 אחוז.

יש סיבה שא' ב' של לקנות מחשב חדש, זה קודם כל להחליט על תקציב. זה בדיוק כי בחומרה תמיד בעוד כמה מאות שקלים יש משהו יותר טוב. זה שיווק גאוני ובגלל זה חברות כמו אנווידיה מציפות את השוק במוצרים בהפרשים של 50 דולר לפה ולשם. אתה גילית את זה על בשרך כי אתה שבועיים בערך מתחבט אם להוסיף עוד כסף ל3700X, או אם לקחת כרטיס מסך חזק יותר או פחות, או לא יודע מה. תחליט כמה אתה רוצה להוציא - משם הרכיבים העיקריים כבר בוחרים את עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...