מבצע דיי מטורף בKSP למי שמתכנן להתחדש בקרוב - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבצע דיי מטורף בKSP למי שמתכנן להתחדש בקרוב

Moon-Mage

Recommended Posts

חלק מהמחירים שלהם על המסכים הם מביכים, אתה יכול למצוא את אותם המחירים על המסכים האלה, אחרי המבצע שלהם ואחרי הוזלה על קנייה מאילת - במחיר רגיל ברשת מתחרה אחרת בארץ. 

לגבי הדיל על כרטיסי המסך - שווה מאוד.

אני גם בדעה ש-TMS ופלונטר צריכים לחשוף את המבצעים כבר מעכשיו, לעשות קניות באלפי שקלים זה לא תמיד מרגע לרגע, צריך לראות ולבחון את הדברים כמה ימים קודם לכן כדי להבין האם זה משהו שרוצים ללכת עליו או לא, ולראות את הדיל מול העיניים בהתראה יותר גדולה זה תמיד טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המלאי של ה-5700XT מדגם PULSE הסתיים כבר ביום שבת

המלאי של ה5700 הרגיל מדגם PULSE בדרך להגמר, אתמול היה זמין ב30 חנויות, היום רק ב-13

אני נשברתי והזמנתי את הרגיל (5700 PULSE). לא מאמין ש-TMS או פלונטר יורידו 25% מהמחיר ועוד על דגמים רלוונטיים

המבצע של KSP מאוד קורץ לטעמי. גם 25% הנחה "אמיתית" וגם על דגמים שהם גם ככה מוצלחים מאוד מהיבט bang for the buck...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש חנות בארץ שמסוגלת לרדת קרוב למחיר של KSP עם הכרטיסים האלה ולא להפסיד בשקט 15%+  מתחת לעלות הכרטיס עצמו.

לא יודע למה המתנת, אני חושב שלכולם היה ברור שזה המחיר הכי נמוך שנראה בזמן הקרוב לדגמי 5700 בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמזון זה מתחיל מ 1700-1600 אחרי שמוסיפים מע"מ (והמשלוח חינם).

יש גם את PULSE וגם את ה RED DEVIL (יש גם שקיבל ביקורות פחות טובות). סה"כ גם מחירים טובים ,לא רחוק מהמבצע של KSP.

אולי ב BF יהיו שם גם הנחות למרות שלא נראה לי סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הXT נעלם מהאתר. גם אני לא מבין למה המתנת. זה ברור שהמלאי מוגבל ובמחיר כזה גם כרטיס ייחטף מהמדפים. זה יוצא יותר זול מאמאזון, עם אחריות פה בארץ, על דגם טוב שקיבל ביקורות טובות... מי שחיפש כ.מסך היה צריך ללכת על זה באותו רגע.

ה5700 הרגיל ב1300 עדיין זמין וגם זה מחיר מעולה למי שמחפש כרטיס תקציבי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיוויתי שפלונטר או מישהו יתנו פייט, גם חשבתי שהמלאי גדול כי חשבתי שהוא לא ירד מהיצור. תכלס פשוט העדפתי לקנות הכול במקום אחד... התלבטתי כי אני רציתי לקנות גם את המסך ועניין אותי אם חנות אחרת תציע דומה או במסגרת באנדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאם הזמנת מהאתר אז הזמנת וזה שמור לך. אם ירד מהאתר אז גם המלאי במחסנים נגמר. אשכרה עפו מהמדפים הכרטיסים האלה וזה עוד כאשר הצרכן הישראלי הממוצע מכיר\רוצה רק . אגב היו שם גם עוד כרטיסים שעכשיו נעלמו, היה להם RX580 Nitro+ גם במחיר מעולה של 700 שח בערך, פחות דיברו על זה פה כי זה כרטיס ישן וחלש יותר אבל גם זה היה אחלה מחיר ונחטף.

שאפו ליבואן של אני מניח, מי שזה לא יהיה, לא יודע מה קרה שם אבל הרבה אנשים הרוויחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסת הרפרנס של 5700 עדיין קיימת

אומנם פחות רצוי מגרסת ה-PULSE, אבל עדיין מחיר מאוד משתלם למעוניינים:

https://ksp.co.il/?select=.35..8359..8358.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=66269&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...