לפטופ גיימינג בתקציב בין 5000-7000 או 1400-1800 usd - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ גיימינג בתקציב בין 5000-7000 או 1400-1800 usd

shimronfio

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 

בין 5000-7000 או 1400-1800 usd מאושר חריגה במידת הצורך

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

גיימינג, כתיבת קוד, הרצות ML,DL

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

בינתיים לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא. 

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

בינוני, שקט במהלך פעולות רגילות, לא אכפת אם יהיה רועש במהלך עבודה מאומצת, כי כנראה אהיה עם

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

כן, חובה וינדוס 10. 

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

כן ההעדפה מכוונת כרגע לבלאק פריידי

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

העדפה לכמה שיותר פורטים שימושיים, A, c , LAN ו3.5 mm jack. 

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא מדובר על לפטופ

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

ארחיב בהמשך. 

אז אני מתכנן את הקנייה שלי בבלאק פריידי הקרוב, אני מעוניין בלפטופ שלרוב ישמש אותי במצב של דוקינג סטיישן. אני מעדיף להשתמש במסך מחשב חיצוני שיש ברשותי עם מקלדת ועכבר. אז לרוב מכסה הלפטופ יהיה סגור. 

המטרה שאני מכוון ללפטופ היא משום שככל הנראה מבחינת עלות החומרה, לפטופ בבלאק פריידי יהיה האופציה המשתלמת ביותר, ובנוסף אני כן רוצה להיות שצריך. 

ביום ראשון ההאחרון נמכר המחשב הבא לדוגמא, בהנחה של 500 דולר, במקום 1900 ל-1400: 

https://www.bestbuy.com/site/msi-15-6-gaming-laptop-intel-core-i7-32gb-memory-nvidia-geforce-rtx-2060-512gb-solid-state-drive-matte-black-with-gold-diamond-cut/6343975.p?skuId=6343975

הכיוון שלי מבחינת הלפטופ הוא מעבד i7-9750h, בין 16 ל-32 גיגה , כאשר אם מדובר על 16 עם אפשרות להרחיב. 

כרטיס מסך מדגם 2060 לפחות, עבור עבודה של ML,DL, זיכרון פנימי של לפחות 512 גיגה

רצוי שהמחשב יהיה קל ודק ועדיין ישמור על ביצועים טובים וקירור לא רע. 

כרגע אני נוטה ללפטופ מדגמים, Razer Blade, MSI GS65, Aero , אבל אם קיימים דגמים מתחרים נוספים אשמח לשמוע. 

בנוסף כמו שציינתי קודם, רוב הזמן הלפטופ יהיה סגור, לכן הפרמטר של הלפטופ מאוד חשוב, מחשבי מסוג כזה שברגע שמרימים את המסך מרימים את פתחי האוורור יהיו פחות רלוננטים עבורי (מחשבים דוגמת ASUS). 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...