עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

re66

ביטול עסקה על ידיי ספק נותן שרות

Recommended Posts

מוסך ביצעה תיקון כושל חלקית.
במקום לתקן באחריות המוסך מעדיף לבטל עסקה.
האם אני חייב להסכים לביטול העסקה מצדו  או שמורה לי הזכות לתבוע על אי ביצוע התיקן בצורה ראויה ( אפשר להוכיח על ידיי מומחה ) ולא לתקן אצל המוסך כי יש לי חוסר אמון טוטאלי במוסך ויש לי הוכחות על שקרים בהליך קדם לעסקה.
כמובן שביטול העסקה יגרום לי נזקים כמו אובדן יום עבודה וכן אובדן ימיי העבודה של התיקון המקורי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם נסיון התיקון שלו גרם נזק רציני לרכב אז אתה יכול לתבוע אותו ולכלול בזה גם חישוב של אובדן ימי עבודה וכו.

כיוון שנשמע שזה לא המצב, שניכם מסכימים שהתיקון לא הצליח והוא מוכן להחזיר לך את הכסף אז כל מה שתוכל אולי להרוויח מתביעה זה העלות של שניים-שלשה ימי עבודה שבזבזת. אני מבין שהוא שיקר לך ואתה עצבני עליו אבל ברצינות חבל לבזבז על זה עוד זמן ועצבים, תבטל את העיסקה קח את הכסף וזהו.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close
Close