שמעתם !? 17 הרוגים בג'נין ואולי מס' חטופים (לא רשמי!) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמעתם !? 17 הרוגים בג'נין ואולי מס' חטופים (לא רשמי!)

e.t

Recommended Posts

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארבע אמהות לא אמרו תצאו ותשאירו את צדל לכלבים

אהוד ברק כן

ואני רואה בו האחראי העיקרי, ביחד עם שאר הצמרת ששתקה (כולל יוסי שריד שלא מהח"כים החביבים עלי)

וגזען לא קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לשגת מהשטחים בלי לעקור משם את הטרור (וזה כולל את הרש"פ). אחרי שהם יפסיקו להתקיף אותנו, ויוותרו על הרעיון המטומטם של זכות השיבה, אפשר יהיה להגיע להסכם מדיני.

הפלשתינאים הם העם הכי מטומטם שקיים, מה כל כך קשה בלהבין נוסחה פשוטה: אין טרור = יש מדינה עצמאית. יש טרור = אתם תסבלו.

הם באמת לא שמים לב שעל כל 50 הרוגים ישראלים, יש להם 500 הרוגים??

אם הם ממשיכים בזה, אפשר להבין שהם אוהבים את זה, אז אם הם אוהבים את זה, אנחנו צריכים להמשיך בכיבוש ולהמשיך לדכא ולהרוג אותם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב26 שנות כיבוש

היו שנים בלי טרור

כשלא היה הטרור, לצערי, הממשלות בישראל הגיבו בטון מזלזל (כמעט בערך כמו שהגיבו ליוזמה הסעודית) של "הנה השתקנו את הערבושים ואנחנו שולטים בהם יופי".

אתה אומר שכשלא יהיה טרור תהיה מדינה פלשתנאית

הר"מ שהציע את הדבר הכי קרוב למדינה פלסטינאית

הציע בעצם איים פלסטינאים שמסביבם ימבה מתנחלים

ואולי בעצם

לא יהיה כיבוש ולא יהיה טרור? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד שלי... זה (ולא, אל תכנסו, זה לא שווה את זה!) דברי ההסתה התעמולתיים מהנוראים ביותר שראיתי כתובים בעיברית מעולם, וללא ספק (ללא ספק) פרופוגנדת אויב (ואני מדבר אמפירית, לא (חלילה) פוליטית - מסוג הדברים שמצניחים בקרוזים / אומרים ברמקולים / אמצעי תקשורת אחרים לאוכלוסיה ולכוחות הלוחמים של מדינת אויב) - זה חומר פרופגנדה של אחת ממדינות האוייב שלנו שמתורגמות לעברית ע"מ (כוויכול) להשפיע עלינו.

קראתי רק את ההתחלה, לא יכלתי לזה עד תומו...

בכל אופן, גם אם נתעלם מהשפה הפרופוגנטית לחלוטין ולהחריד (הווה אומר "כוחות הכיבוש", "לוחמי החופש" וכו'), וכן מהאמתלות חסרות השחר ("חיילי הכיבוש הישראלי הודיעו אחה"צ שהם יפסיקו את האש כדי לאפשר לנשים ולזקנים להשיג מים, זאת על-מנת לאסור אותם ולהשתמש בהם כמגן אנושי"... והדוגמאות עוד רבות) אני סבור ובטוח שכל בר-דעת בכל העולם נחרד נוכח ה"עובדות" השקריות וחסרות לחלוטין כי בסיס מציאותי:

"מטוסי קרב אף-16 ישראליים" - על מה מדובר?? הלא אילו השתמשו כוחות צה"ל במטוסי קרב שכאלו הלחימה הייתה מסתיימת לא ביומיים אלה בדקותיים, ולא שם אלה בכל השטחים פלסטינאיים בכללותם, ולא עם נפגעי צה"ל אלה עם רבבות רבבות נפגעיהם.

"מאכלס לפחות 150,000 איש" - מה?????????שוב, ברבור חסר בינה, אפילו ברשתות זרות ו/או ערביות, ואפילו של האוייב, מדובר על 15,000 לכל היותר בכל מחנה הפליטים - מאיפה (תסלח לי) הופלץ המספר הזה?

בקיצור תמו דברי על האתר הזה שלחלוטין מופרך מיוסודו ואף לא טורח להסתיר את כל אשר בר דעת יראה כסילוף ודברי כזב והבל מוחלטים ,מיסודם, אף ללא התייחסות כלל הן לתמליל והן לאמתלות המדוברות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה כיבוש, יהיה טרור כפול ומכופל.

אם תנתן לפשלתינאים מדינה, בעוד הם ממשיכים בדרך הטרור, הם יוכלו לחזק את התקפותיהם על אזרחים ישראלים פי כמה וכמה כי הם יוכלו לייבא כמויות עצומות של נשק (וכאן כבר לא מדובר על נשק קל, אלא על ארטילריה, שריון, מסוקים/מטוסים וכו') ולהמשיך בתקיפות על אזרחי .

לא יהיה טירור רק אם לא יהיה כיבוש גמור, כלומר, רק אם כל היהודים יעזבו את הבתים שלהם ויחזרו לאירופה, כי לפי הפלשתינאים, ירושלים ותל אביב ואילת וחיפה וקרית שמונה ונתניה וכל עיר ישראליתך אחרת היא התנחלות!

תבין, הם לא מוכנים להסתפק בגדה המערבית וברצועת עזה! הם רוצים את כל השטח של מדינת , ממטולה עד אילת ושלא יהיה שם אף יהודי אחד!!

אם אתה מוכן לעזוב את הבית שלך ולעוף מהארץ כדי שהפלשתינאים יהיו שמחים, בבקשה, אבל אני לא.

מצידי הם כולם יכולים להתפוצץ (תרתי משמע) אני את הארץ הזאת לא אעזוב (מהסיבה הזאת לפחות)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד

אז איך אתה מסביר את היוזמה הסעודית?

ואם הם יקימו מדינה, זה רק ישרת את האינטרסים שלנו

משום שאז אין אפשרות לרשות לא לקחת אחריות על טרוריסטים. במצב כזה זה או מלחמה במדינה או שלום או יחסים קרירים.

אם הם לא מוכנים להסתפק בפחות משטחי 47

איך אתה מסביר את קמפ דיוויד? (הכרה של הפלשתינאים בירושלים המערבית כבירת , וסיום הסכסוך?)

בכלל

עוד דבר שאני לא מבין

אנחנו לא במצב כל כך טוב עכשיו

אז מדוע לבטל בזילזול את היוזמה הסעודית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היוזמה הסעודית באה בשביל לכסות את התחת שלהם מפני האמריקאים. הסעודים מפחדים שהאמריקאים יתעשתו, יבינו שהם היצרנית טרור מס. 1 בעולם, וידפקו בהם אפגניסטן 2.

חוצמזה, זכור לך קמפ דייויד 2? מי סירב להצעה הכי טובה שהם אי פעם קיבלו? הפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

היא מבוססת על שלום עם כל המדינות מסביב

ועל פתרון שידונו עליו על זכות השיבה

אז מה הבעיה לדון?

קיבינימט במקום לתת מיליארדים למתנחלים

ניתן להם קצת בקשיש על זה שסבא שלנו העיף אותם מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעלה מ50% מהערבים שעזבו, עשו זאת מבחירה. למעלה מ80% מיהודי מדינת ערב גורשו.

ולא יהיה שלום כל עוד יש מדינות מוסלמיות. חלק גדול מהתרבות האיסלמית מבוססת על רתח כל מי שלא איסלמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...