המאווררים יעבדו טוב יותר אם אני אסיר ממולם את הגרילים המורכבים שעל המארז? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המאווררים יעבדו טוב יותר אם אני אסיר ממולם את הגרילים המורכבים שעל המארז?

blackman10

Recommended Posts

אני ממש מצטער שלא ניסחתי את הכותרת בצורה מובנת, אבל לא הצלחתי לחשוב על משהו אחר, אז אם יש לכם רעיון אחר לכותרת שתתאים אז בבקשה תגידו ואני אשנה.

טוב, יש לי מארז JNC MIDI ATX.

המארז בא עם 5 מקומות למאווררים: שניים מקדימה, שניים מאחורה ואחד על הגג.

אז בכל מקום של המאוורר יש מעין גריל כזה, שהוא בעצם חיתוך על המארז (לא יודע איך להסביר טוב יותר), כאלה חיתוכים של קווים על המארז בדיוק במקומות של המאווררים שבעצם אמורים לכסות חלקית מן המאוורר כדי למנוע להכניס לשם אצבעות או משהו כזה (מקווה שהבנתם).

עכשיו, אם אני אסיר אותם המאווררים יעבדו טוב יותר? הם ישאבו יותר אוויר הכוונה? (כי עכשיו לא יהיו ברזלים מולם שמכסים חלקית מהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבנתי למה כוונתך...

התכוונת להוריד את הגריל המובנה של המארז?!

אם כן,אז לפי דעתי המאווררים יוציאו יותר אויר ולהפך..

אני,אישית הסרתי את הגריל המובנה שהיה לי מאחורה במארז...ולפי דעתי זה רק הועיל במחשב...

לפי דעתי תערוך את הכותרת ל:"הסרת גרילים מובנים"...בהצלחה ויום טוב....אסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה.

רק עוד שאלה קטנה: אין לי דרמל, אבל לאבא שלי יש ג'קסו (והוא יודע טוב מאוד להשתמש בו), אז אתם חושבים שאפשר להסיר אותם (את הגרילים המובנים) עם ג'קסו במקום דרמל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסיר אותם עם קאטר ! יותר נוח , עם הגיקסאו יהיה לא ממש נוח כי החריצים קטנים ויהיה צורך לעשות הגדלה בכדי להכניס את הלהב של הגיקסאו , תשתמש בקטאר רגיל וזהו ..הכי פשוט ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסיר אותם עם קאטר ! יותר נוח , עם הגיקסאו יהיה לא ממש נוח כי החריצים קטנים ויהיה צורך לעשות הגדלה בכדי להכניס את הלהב של הגיקסאו , תשתמש בקטאר רגיל וזהו ..הכי פשוט ככה

מה זה קטר אחי? אני בטוח שיש לאבא שלי ג'קסו אבל לא יודע אם יש לו קטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המארז - אבל אם הוא עשוי אלומינים אכן תוכל לחתוך אותו עם cutter אם כי מדובר בהרבה עבודה, אבל אם הוא מברזל אז אין מצב...

בכל מקרה, אם אביך מיומן בשימוש בג'יגסו אין שום סיבה שלא יוכל לחתוך עבורך בקלילות בעזרתו - גם בברזל וגם באלומיניום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי במארז הרחבתי את החורים הקטנים עם שיופין שישי לו חוד בקצה...

ו...סובבתי עם פלאייר (שיש לו שפיץ בקצה)עד שכולם (כל החורים) "ניפרצו"...

אחי, יש לי פלאייר ואני יודע מה זה, אבל מה זה שיופין? מישהו יכול להביא תמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...