עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Jabberwock

המלצה לאוזניות גיימינג עד 400₪

Recommended Posts

רכשתי את המוצר.

כמה נקודות חשובות:

המפצל שמגיע עם המוצר ל- מאוד ארוך, מה שמטעה לחבר את האוזניות בפאנל האחורי. אבל זאת טעות, ברוב המקרים הפאנל הקדמי יתן איכות יותר טובה ביגלל שהוא נועד לאוזניות.

היו לי רעשים במיקרופון, אך מסתבר שהייתי צריך להתקין את הממשק של הדרייבר שמע שנקרא Realtek HD Audio Manager. ושם להפעיל "השתקת רעשים".

‏‏לכידה.PNG

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בדיוק אני מחפש לקנות ..

תאכלס אתה מרוצה מחווית השמע?

מעניין אותי אם שומעים surround בצורה יעילה, לדוגמה למשחקי Shooter

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תראה, אני לא יכול להביא לך חוות דעת מקצועית. אבל כן יכול להגיד לך מה חוויתי והרגשתי.

בתור התחלה, כן אני מרוצה.

האוזניות הקודמות שלי היו סיניות Bluedio T5.

השמע אחר לגמרי ב-BF V. ספקטרום שונה לחלוטין.

לגבי surround... יש אפשרות להפעיל "וירטאוליזצית אוזניות" בממשק הדרייבר. לא יודע אם זה מפעיל אפקט 7.1. משאיר את זה כבוי.

ובמשחק בהגדרות אני על "3D Headphones" - שלפי התיאור שלו משפר את הבחנת מיקום השמע.

מה שכן, האוזניות עצמן מאוד קרובות לאוזניים, ואפשר להרגיש את הרעידות שלהן צמוד לאוזניים. הבנתי שזה נפוץ בדגם הזה...?

אז לכן אולי תלך על בטוח ותבחר בדגם של ה-Cloud II, שאגב מגיע עם כרטיס קול ואפשרות ל-7.1.

יש קצת התחממות באוזניים אבל הריפוד רך, ואני כזכור התרגלתי לזבל סיני אז זה עדיין שיפור בשבילי, חחח.

עזר לך במעט?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רק ששניהם בדיוק באותו מחיר...אז לא בדיוק הבנתי מה בא על חשבון מה, זה לא שהCloud II הוא דגם מעל

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...
Back to top button
Close