מחשב לתוכנות מסחר בבורסה ב 3k - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לתוכנות מסחר בבורסה ב 3k

hans

Recommended Posts

שלום,

אשמח לעזרה בהרכבת המחשב

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

3K, אם יש צורך אפשר לחרוג במקרה הקיצוני בעוד 1000.

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

בעיקר תוכנות מסחר (Colmex Pro, TradeStation וקצת גלישה ואופיס.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא.

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

לא.

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

לא מאוד חשוב, אבל שלא יהיה רעש מוגזם

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

הרכבת מחשב -כן. - לא. מערכת הפעלה - עדיין מתלבט (יש לי עותק של 10 PRO ממוסד הלימודים ואני מתלבט אם להעביר אותו למחשב החדש. האם זה יש הנחה לחלונות בקניית מחשב? או שאוכל להחליט עוד חודשיים לקנות רישיון נוסף?).

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

לא לחנות ספציפית, אבל בחיפה והסביבה הקרובה.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

כשיהיה מפרט.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

המחשב מתחבר לארבעה מסכים. כרגע הם מחוברים (לישן) עם שתי VGA ושתי DVI ואין כרגע תוכניות להחליף את המסכים (סה"כ עובדים טוב), אז אני מניח שצריך גם מתאמים לכרטיס מסך החדש.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

לא במיוחד.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

המחשב הקודם החזיק (ועדיין מחזיק, אבל לאט) קרוב ל 10 שנים (i7 דור ראשון :-) ), והמטרה היא שגם הבא יחזיק מעמד הרבה זמן.

בנוסף, שווה להשקיע ב NVMe? אני לא יודע כמה זה מוסיף במחיר, אבל ראיתי שזה מוסיף זריזות למחשב.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, קצת מאוחר אז אתן קצת נקודות להתחלה..

סעיף 7 אין קשר בין לקניית חדש, זה נפרד. לא חושב שיכול להעביר בדר"כ במיוחד אם זה מוסדי אם כבר הותקן.

סעיף 10 כדי שתעבור לDVI מינימום לכולם (תכלס חדות ורזולוציה שחשובות לגרפים ותוכנת טרייד עם מלא תפריטים לפריסה על מסך.

סעיף 12: יכול ללכת על R5 או I5 ומעלה אך חושב שכדי כרטיס מסך עם 4 יציאות דיגיטליות (DVI..) כי  לוחות אם בדר"כ רק עד 3 חיבורים שונים.

NVMe מיותר לך ומייקר, טוב יעשה מספיק עבודה.

זכרון לא כתבת אך כ- 350 שקל ל 16GB היום, כדי כבר שיהיה.

250-500GB די יספיק לך למערכת כזו. (אבל איכותי מותג ידוע לדעתי)

ותזהר ממניית טבע עוד טובעת..😉

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

ציטוט של wildstar1

סעיף 7 אין קשר בין חלונות לקניית חדש, זה נפרד. לא חושב שיכול להעביר חלונות בדר"כ במיוחד אם זה מוסדי אם כבר הותקן.

יש את ה OEM, שזה רק למחשב חדש, לא?
אני יכול להעביר את הקוד למחשב החדש ולהחזיר את זה שהוא עכשיו בשימוש לגרסת HOME.

ובלי קשר, האם ניתן לברר אם קוד הוא לגיטימי? כי אני רואה הבדלים משוגעים במחירים בזאפ (בין 400 ל 1000 עבור ה PRO)

ציטוט של wildstar1

יכול ללכת על R5 או I5 ומעלה

איך אני בוחר איזה מעבד? יש המון סוגים. יש טעם להשקיע ב i7? אני רוצה שהמחשב יחזיק שנים, אבל הוא מיועד להמשיך בשימושים הנ"ל לתמיד.

ציטוט של wildstar1

זכרון RAM לא כתבת אך כ- 350 שקל ל 16GB היום, כדי כבר שיהיה

אכן לא כתבתי, אבל 16 זה באמת המינימום שארצה.

איך אני בודק אם כל הרכיבים מתאימים זה לזה? אילו בוחרים (זה הנושא המשמעותי ביותר שאני לא בין בו כלום).

לגבי כרטיס מסך אני כנראה מכוון ל https://ksp.co.il/?uin=38907 או משהו בסגנון.

שוב תודה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

לגבי החלונות יש הבדלים זניחים לשימושך.  HOME יספיק למה שאתה צריך (או תתקין עם טכנאי אישי PRO)

לא ניתן להעביר קוד  שהותקן כבר   OEM

מעבד לפי תקציב, אתה בטח יכול I7 או מקביל אך I5 יריץ מספיק גרפים עד שנחזור ל2008 ואף מתחת..😅

כרטיס המסך די והותר ואף יקר ממה שצריך אבל סולידי. הבעיתיות הינה אם המסכים שלך לפחות יכולים כולם DVI שזה דיגיטלי.(השקע לבן)

VGA הינו אנלוגי (ישן ונחות,שקע/כבל כחול).

DP דיספליי פורט הינו קטן ודיגיטלי אך מסכים יותר חדשים לרוב.

ניתן  לרכוש מחבר בין DP/DVI לVGA במקרה וזה המצב לדעתי.

ההתאמה די פשוטה אם נכנס לאתר שיש "בנה מחשבך" שם לא נותנים לך לטעות לרוב. (אייבורי KSP וכמעט כולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...