ה-WIFI כל הזמן מתנתק במחשב הנייד של HP - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-WIFI כל הזמן מתנתק במחשב הנייד של HP

lookkattme

Recommended Posts

היי, 

רכשתי מחשב של - HP Pavilion 15-cs2001nj

ולאחר שבועיים (ובמשך כמעט חודשיים) אני חווה המון ניתוקים מה-WIFI במחשב
חשבתי בהתחלה שזו בעיה ברשת הביתית שלי אבל עם 2 אחרים בבית זה עובד מעולה ואין ניתוקים
אז אני מסיק שהבעיה במחשב שלי 
עכשיו - יש מצב ואני לא בטוח שזה מעדכון ווינדוס שעשיתי או שפשוט המתאם רשת במחשב נייד לא טוב - התקנתי את הדרייבר האחרון לפי וזה עדיין ככה 😕
מה הייתם ממליצים לעשות? איך לבדוק?
טיפה מיואש, מחשב חדש ואי אפשר לעבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

חסרים הנתונים המלאים כדי לקבוע,

או לפחות לנסות  היכן הבעיה.

כלומר, איזה ראוטר זה, מה הם הניידים האחרים וכו'

אז, תרכז את כל הדברים האלה ותפנה לשירות של ,

שיפתרו את הבעיה. ככלות הכל, זה חדש, במובן

של עדיין באחריות. שהם יבדקו ויפתרו את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה בחיפוש של המחשב 'איפוס רשת' ותאפס את מערך הרשת האלחוטית יתכן שאח"כ תצטרך להקיש שוב את הסיסמא של הWIFI כדי להתחבר שוב לרשת, אני מקוה שזה יפתור לך את הבעיה,

[אני באופן אישי הייתי מתקין מחדש את 10 1903 בלי למחוק שום קבצים ואפליקציות זה פותר המון בעיות אבל זה לוקח זמן (היה לי מחשב שלקח לו שעתיים עד 4 שעות לבצע כזה תהליך והיום יש לי מחשב שעושה את זה בחצי שעה שעה כך שהכל תלוי במחשב), בכל מקרה לא הייתי ממליץ למי שלא יודע בברור איך לעשות את זה לעשות את זה פעם ראשונה בלי ליווי של טכנאי מוסמך, ובכל מקרה יש לבצע שת כל סוגי הגיבויים (נקודת שחזור תמונת מערכת וגיבוי קבצים לפני על כל צרה שלא תבוא), אם זה מפשל המחשב יכול להיתקע באופן כבד אז זהירות!!!!.

ויש איזה טיפ כללי שחשוב לדעת אם המחשב נתקע אפשר ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור ההדלקה אחרי איזה חצי דקה דקה המחשב אמור להתכבות, אבל אסור לעשות זאת על בסיס קבוע זה ממש הורס את המערכת של המחשב.

בהצלחה, ושבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...