כונני NVMe חדשים בשוק בנפח 2 טרה-בייט - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונני NVMe חדשים בשוק בנפח 2 טרה-בייט

yonatan.mendelson

Recommended Posts

בשלב זה, אני לא משתמש בכונני להתקנות גדולות (משחקים וכדומה), גם בגלל המחיר, אבל גם בגלל שאני מעדיף להשתמש ב- ככונן מערכת ופחות עבור התקנות - בשביל מטרה זו לא צריך יותר מ-1 טרה מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
ציטוט של ClassMulder

בשלב זה, אני לא משתמש בכונני NVMe להתקנות גדולות (משחקים וכדומה), גם בגלל המחיר, אבל גם בגלל שאני מעדיף להשתמש ב-NVMe ככונן מערכת ופחות עבור התקנות - בשביל מטרה זו לא צריך יותר מ-1 טרה מקסימום

אפשר לשאול למה לא? במידה והתקציב לא הכי רלוונטי להחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

בשלב זה, אני לא משתמש בכונני NVMe להתקנות גדולות (משחקים וכדומה), גם בגלל המחיר, אבל גם בגלל שאני מעדיף להשתמש ב-NVMe ככונן מערכת ופחות עבור התקנות - בשביל מטרה זו לא צריך יותר מ-1 טרה מקסימום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Titan7777

קודם כל, תקציב תמיד רלוונטי להחלטה. דבר שני, לא כל משחק יודע לנצל את המהירות של באופטימיזיציה. דבר שלישי - נפח אחסון. כונני פשוט לא מגיעים לנפחים של כוננים מיכניים. ועד סוף השנה כבר נראה כוננים מיכניים מגיעים ואולי עוברים את ה-20 טרהבייט. מעבר לכך, לדעתי האמינות של כוננים מיכניים מבחינת אורך חיים טובה יותר מאשר זו של SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

קודם כל, תקציב תמיד רלוונטי להחלטה. דבר שני, לא כל משחק יודע לנצל את המהירות של nvme באופטימיזיציה. דבר שלישי - נפח אחסון. כונני SSD פשוט לא מגיעים לנפחים של כוננים מיכניים. ועד סוף השנה כבר נראה כוננים מיכניים מגיעים ואולי עוברים את ה-20 טרהבייט. מעבר לכך, לדעתי האמינות של כוננים מיכניים מבחינת אורך חיים טובה יותר מאשר זו של SSD

ווינדוס ותוכנות לשים על אותו או להפריד ביניהם במחיצות או בSSD נפרד?

במה עדיף להשתמש כScratch Disk של פוטושופ? (אחרי שנחליט איפה התוכנה תותקן).

יש לי גם הרבה קבצים ששייכים לעבודת העיצוב שלי שאני משתמש בהם בזמן אמת ליצור עבודות חדשות.

איפה היית מאחסן אותם בכדי לקבל מקסימום ביצועים?

אני לא רוצה להגיע למצב שווינדוס ופוטושופ עובדות מהר מאוד אבל אז אני פותח קובץ מדיסק אחר שמאט את כל התהליך.

אופס חשבתי זה הנושא שפתחתי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Titan7777

ווינדוס ותוכנות לשים על אותו SSD או להפריד ביניהם במחיצות או בSSD נפרד?

במה עדיף להשתמש כScratch Disk של פוטושופ? (אחרי שנחליט איפה התוכנה תותקן).

יש לי גם הרבה קבצים ששייכים לעבודת העיצוב שלי שאני משתמש בהם בזמן אמת ליצור עבודות חדשות.

איפה היית מאחסן אותם בכדי לקבל מקסימום ביצועים?

אני לא רוצה להגיע למצב שווינדוס ופוטושופ עובדות מהר מאוד אבל אז אני פותח קובץ מדיסק אחר שמאט את כל התהליך.

אופס חשבתי זה הנושא שפתחתי:

קורה 🤣

רציתי לתקן את עצמי לגבי נושא הביצועים כי ראיתי וידאו שמשווה עליית משחקים ב-hdd, data ו-nvme  וכל משחק עולה הרבה יותר מהר בכונני מצב קשיח. ועדיין, אולי יש לי מחסום פסיכולוגי מבחינת רכישת כונן SSD/nvme עבור משחקים. למרות שהמחירים ירדו משמעותית. להתקין את המשחקים על כונן המערכת שלי בכל מקרה אני לא מתכוון לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

קורה 🤣

רציתי לתקן את עצמי לגבי נושא הביצועים כי ראיתי וידאו שמשווה עליית משחקים ב-hdd, SSD data ו-nvme  וכל משחק עולה הרבה יותר מהר בכונני מצב קשיח. ועדיין, אולי יש לי מחסום פסיכולוגי מבחינת רכישת כונן SSD/nvme עבור משחקים. למרות שהמחירים ירדו משמעותית. להתקין את המשחקים על כונן המערכת שלי בכל מקרה אני לא מתכוון לעשות.

מה זה אומר "יותר מהר בכונני מצב קשיח" ?

אתה יכול להכנס לנושא שלי ולעזור לי בסידור הכוננים? גם אם צריך להוסיף כוננים למפרט אני אוסיף.

בינתיים יש לי 2 , אחד 1 טרה ואחד 500gb - שניהם עם 5000 קריאה כתיבה (Corsair MP600).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...