קצת מודינג... לפלאפון... תמונות ! (עמוד 2) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת מודינג... לפלאפון... תמונות ! (עמוד 2)

N N C

Recommended Posts

אוקיי, אז לקחתי טלפון סימנס s45 (כסוף) והחלטתי שהצבע נמאס עלי, קניתי מיכל צבע שחור עם גימור מבריק (gloss) וצבעתי שכבה,

אחר כך שייפתי קצת, צבעתי עוד שכבה, לצערי הרב זה לא יצא כמו שרציתי, לא משנה כמה שכבות עשיתי, תמיד יצאו לי קצת גושים...

מישהו יודע איך לצבוע בלי הגושים הללו ?

דרך אגב, כדאי לצבוע אחר כך עם ספריי שקוף ?

נ.ב. מתוכנן עוד שלב של הוספת צבע נוסף, עם דוגמא כלשהי (ככה זה כשאין פאנלים לפלאפון שלך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה פותר חצי בעיה...

חצי בגלל שבאזור עם המקשים זה קצת בלתי אפשרי לשייף... ועוד יותר בלתי אפשרי לפרק את הטלפון הזה (הגרמנים האלה עשו טלפון בלתי חדיר).

אוקיי יש לי עוד שאלה...

המכשיר עצמו יצא טיפה דביק, אני מניח שזה בגלל שהצבע לא התייבש אבל זה קצת מוזר כי צבעתי אתמול ומאז עד היום זה היה אמור להתייבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמחה, רק צריך לחכות איזה כמה שעות טובות שהצבע יתייבש...

בדיוק עכשיו עשיתי עוד שכבה על האזור של המקשים...

הוא נראה עכשיו כמו גוש שחור.... (שמתי סלוטייפ על המסך והמקשים כדי שלא יתלכלכו)

אז כנראה שהיום בערב או מחר בבוקר אפרסם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספריי אחד שהשתמשתי בו שעדיין היה דביק באמת, כחול של Weekend אם אני לא טועה, פשוט מכה הספריים שלהם.

תקנה מברג בשביל הפלא, זה עולה ~10 שקל וזה מתאים לכל הפלאפונים, ככה תוכל להוציא ת'פאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ עצה לכל מי שמתכנן לעשות דברים כאלה

מכיוון שזה פלא ואתם לא ממש רוצים להרוס אותו קודם כל תעשו נסיונות על יבש היינו סתם חתיכת פלסטיק כדי שתדעו שהכל הולך לעבוד פיקס לפני שתנסה על רטוב היינו על הפלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסימנסים לא סגורים עם ההברגה, יש להם פטנט מיוחד וצריך כלי מיוחד שפותח אותו בו זמנית בשלושה נקודות...

תיקון, זה לא שלוש נקודות במקביל, אבל זה עדיין בלי הברגה, צריך כלי מיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה התמונות... מצטער על האיכות, ה"דיגיטלית" שלי היא וובקאם מעאפנה...

אם היה לי משהו יותר איכותי זה היה טוב...

החלק האחורי:

4548276.jpg

החלק הקדמי:

2569776.jpg

והצד:

8864392.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...