השופט קבע: "זה לא נורא לסטור לילד מדי פעם" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השופט קבע: "זה לא נורא לסטור לילד מדי פעם"

Merrymoon

Recommended Posts

http://www.maariv.co.il/channels/1/ART/726/925.html

אז למה לכל הרוחות התקשורת עושה מזה כזה עניין ומציגה את השופט כאילו הוא מעודד התעללות? ראינו ושמענו

זה מכבר הורים שמכים את הילדים שלהם עם אלות, חגורות, לבנים, אגרופים, בעיטות, סכינים, וכבלי חשמל כל

פעם שהם בקריזה כך שאם הורה מוריד סטירת לחי מצלצלת לילד סורר, אין זאת כלל התעללות. מה ניתן לעשות

עם ילד שאינו מבין כשאומרים לו "אסור" או אחד שעושה דווקא. אחד שמתחצף או אולי מרביץ לאחיו הקטנים?

יצא לי להיות אומנת לשבוע אחד בשבוע שעבר וכן, קרה ואחד הילדים השתולל והרביץ לילד קטן ממנו אז אמא שלו

הורידה לו סטירה. וכי מה כבר אפשר היה לעשות? אני ניסיתי, ביקשתי שיפסיק, אמרתי שאסור, ניסיתי להפריד,

מה לא? לפעמים הם לא מבינים אחרת.

המשפט העליון קבע שאסור להכות ילדים, ואם זאת, ענישה פיזית הינה כלי החינוך העתיק בעולם והוא לא

הולך להיעלם מעל פני השטח עוד הרבה מאד זמן, שכן, ילדים מגיבים לענישה פיזית. אולם יש להפריד בין מתן סטירה או "פליק" על הישבן לילד סורר, לבין אלימות מוגזמת, התעללות והתאכזרות אמיתיים שבאים ללא הצדקה.

מה דעתכם על ענישה פיזית או שבאמת אפשר להסתדר בלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
אורח voodooman

חחחח כן גם לי ;D

אולי באמת צריך להכניס חוק כזה אולי אחרי זה הילדים הקטנים האלה שצועקים כמו מפגרים יצאו בסדר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתגובותיכם עד עתה אני רואה שאיש מיכם לא חושב שסטירה או פליק בגדר התעללות, אלא יותר כמו אמצעי לאפס

ילד שמתפרע ולא שומע בקול הוריו. אז למה לכל הרוחות הכתב שכתב את הכתבה הזאת מציג את השופט כברברי

שמעודד להתעללות? מה הסיפור? אולי זאת החברה שלנו שמעודדת לתת לילדים לעשות מה שבראש שלהם ובגלל

זה יש אלימות בבתי הספר, בגלל זה הנוער לא מכבד את המבוגרים, בגלל זה יש ילדים חצופים בכל פינה שנדחפים

וצועקים "כמו מפגרים", כי אולי לא נתנו להם את הפליק הזה בתחת כשהם השתוללו בבית, ולא נתנו להם סטירה

על הפה כשהם קיללו ליד ההורים אז עכשיו הם חושבים שהכל מותר. הענישה הלא גופנית גם כן עכשיו בגדר לא

חוקית. תלמיד שמתפרע, אם לפני 20-30 שנה המורה היה תופס אותו באוזן ומעיף אותו ישר לחדר המנהלת, אז

היום אסור אפילו לומר לתלמיד לצאת מהכיתה או להשעות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לתת לילד מכות עד שהוא יאבד הכרה... אבל סטירה מקובלת לחלוטין. ההורים לא חייבים לתת לנו לא מחשב, לא נעליים ובגדים של מותגים וילדים רבים לוקחים את ההורים שלהם כמובן מאילו ואסור לעשות זאת, הורה חייב להעמיד את הילד במקומו.

סטירה בישבן זה לגיטימי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פליק או סטירה לילד יכולים להיות דבר מאוד מועיל לו לעתיד.

צריך להבדיל בין מכה (משהו שמכאיב או אפילו גורם נזק) לבין מעט חינוך פרקטי. הרי לא נותנים לילד פליק או סטירה כאלו שמכאיבים להם בד"כ, הם פשוט נבהלים מעצם המקרה ולומדים לקח (מי מהם יותר מהר ומי שפחות).

אם הורים יחנכו את הילדים כמו שצריף הם לא יבואו לבית הספר ויזלזלו במורים, ילמדו משהו ויצאו בני אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אני קיבלתי כמה פליקים

וזה עבד

לילדים אין גבולות

וכאשר הם עוברים את הגבולות שאתה מציב להם

אתה חיב להגיב

עזבו שבגיל מאוחר יותר בכלל אין גבולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נתנו פלאסק לטוסיק שהייתי קטן ויצאתי בסדר גמור  ;D

גם לי נתנו פליק בתחת ויצאתי בסדר גמור 8)

חחחח כן גם לי ;D

אממממממ.....

מי אמר שיצאתם בסדר?....... ;) ;) :P ;D

אז למה לכל הרוחות הכתב שכתב את הכתבה הזאת מציג את השופט כברברי שמעודד להתעללות?

למה? כי זה "סקופ", כי זה סיפור, כי הוא יכול לקבל את 15 שניות התהילה שלו ככה.

חבל שהיום זה כל מה שמניע so-called עיתונאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לילדים אין גבולות

וכאשר הם עוברים את הגבולות שאתה מציב להם

אתה חיב להגיב

עזבו שבגיל מאוחר יותר בכלל אין גבולות

או בקיצור - ערסים...לא מחנכים אותם בבית וזה מה שיוצא ::)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שגם הכתב הזה מפליק לילדים שלו אין כזה דבר ילד טוב ירושלים.

הבעיה היא כאשר עושים את זה יותר מידי או פחות מידי או בכלל לא ילד צריך להבין את הגבולות ולפעמים רק פליק יכול לפתור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בקיצור - ערסים...לא מחנכים אותם בבית וזה מה שיוצא ::)

זה ממש לא נכון...

ערסים בדרך ככל מגיעים למצב שהם ערסים או מהשפעה של ערסים אחרים וללא התערבות הורים שתשנה את זה, או מהתעללות מההורים וחוסר אכפתיות מצידם.

הכל זה פסיכולוגי אחרי הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...