דרישות מקסימום לWINDOWS 98SE?! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מקסימום לWINDOWS 98SE?!

CyAn1de

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי חשד שמערכת ההפעלה(המיושנת) WIN98(וגםSE) מסרבת לעבוד כמו שצריך במחשבי K7 ומעלה ???

המפרטים שאעליהם ניסיתי להתקין:

מפרט 1:

AMD AXP2400+

ABIT NF7-S2.0

256MB DDR333 תוצרת KINGSTON

הרדיסק WD800JB

מפרט 2:

AXP2200(מובנה)

ECS L7VMM3200PRO

256MB DDR333 תוצרת KINGSTON

הרדיסק WD800JB

המחשבים חדשים, תקינים ואין בעיות חום או חלקים פגומים כיוון שהXP שהתקנתי עליהם עבד יציב כמו קיר בטון במשך שבועות ללא תקיעות, שני המפרטים נבדקו זמן מה(כמעט שבוע רצוף) בתוכנות מאמץ(PRIME ושאר הבנצ'ים) ותוכנת MEMTEST, והכל מראה שהמחשבים תקינים

אבל כשהתקנתי WIN98SE(לאחר פירמוט מלאה, כמובן ::)), ההתקנה הלכה חלק, כל הדרייברים הותקנו והכל נראה בסדר, עד שהתחלתי להשתמש בהם.

כשמפעילים אקפלורר(אינטרנט) בצורה רנדומאלית יש מסכים כחולים בתדירות גבוהה, סרטים(כולל סרטונים במשחקים) רצים בכל התוכנות מהר מדי(כאילו מריצים אותם בהילוך מהיר)

מה ידוע לכם בנושא?

אני כבר ויתרתי על ה98 המעצבן הזה, אבל יש לי תוכנות ומשחקים שחייבים את המע' הפרימיטיבית הזאת

ד"א

ניסיתי במפרט הראשון לעשות UNDERCLOCK ל500MHZ (מכפלה5 באס100 :P)  וזה ממש לא עזר :-X

במחשבים הישנים שזרוקים אצלי, K6-2 500MHZ, 1 200, ופנטיום 3 500 עובדים מעולה עם 98... כך שזה רק מחזק את החשד ששני המפרטים חזקים מדי למע' WIN98

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים בדקתי כמה גירסאות כמעט לכל התקן, לא ממש עוזר :-X

המפרט הראשון הוא 2 והשני זה VIA KM266,

לכאורה שני מחשבים שונים, אבל בעיות זהות(יציבות בקרשים, ושום דבר לא עובד נורמאלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ידוע לכם בנושא?

אני כבר ויתרתי על ה98 המעצבן הזה, אבל יש לי תוכנות ומשחקים שחייבים את המע' הפרימיטיבית הזאת

ניסיתי להפעיל את המשחקים במצב תאימות לWINDOWS98 דרך הXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל מה שאני רוצה שיעבוד כמו בWIN98 עובד בXP במצב תאימות כלשהו

המעבד שלי הוא XP 2500 ואצלי 98SE עובד בלי בעיות. חוץ מזה אני מניח שאם באמת הייתה בעיית תאימות כזאת אז זה היה ידוע.

מה המפרט אצלך? באיזה תוכנות צפייה בסרטים אתה משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא גרוטאה, אבל אני בכל זאת צריך אותו לתוכנות מסויימות ::)

פשוט רציתי לדעת אם מישהו נתקל בבעיות האלה ואיך הוא פתר אותן

וד"א אני כרגע עם האיכספי פרו

המפרט שלי:

Gigabyte GA-7N400-L (nForce2 Ultra400)

512MB Samsung PC3200

WD 80GB 8MB Buffer

Sapphire 9800

אני משתמש ב-WMP2 ו-BSplayer.

מוזר לי יש מפרט די דומה(כולל כ.מסך, ערכת שבבים בלוח) ועדיין לא מצאתי מה הבעיה של המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כאילו משהו לא בסדר עם הדיסק התקנה...יש איזושהי אחריות שהדיסק תקין לגמרי? (אולי מחשב שהותקנה עליו המערכת לאחרונה, עם אותו דיסק, ועובד כראוי).

אם אין, אולי כדאי לנסות לבצע את ההתקנה מסידי חלופי. נשמע לי מוזר שלמערכת תהיה בעיית תאימות עם הדור החדש, אעפ"י שאין לדעת עם מוצרים מבית ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...